string(15) ""
» Blog » zjAva 4 - mój program
24-01-2013 21:10

zjAva 4 - mój program

W działach: Konwenty | Odsłony: 3

Kolejna edycja zjAvy już w sobotę, a ja chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na moje punkty programu na tym konwencie. Oto one:

 

Prelekcja - Sobota, godzina 14.00, sala P1

IRON SPACE – prezentacja systemu RPG i systemów bitewnych

Opis: Ostateczne odliczanie do premiery IRON SPACE czas zacząć! Dawniej znany pod nazwą Cold Space, a teraz IRON SPACE, ten wojenny system RPG wkracza w decydującą fazę. Produkcja prawie na ukończeniu, a premiera tuż tuż – zapraszam więc na obszerną prezentację dotyczącą systemu. Usłyszycie sporo o realiach i świecie gry, napisanej specjalnie na potrzeby gry mechanice i wielu innych sprawach z nią związanych. Będzie też w kilku zdaniach o trzech systemach bitewnych rozgrywających się w świecie IRON SPACE. Zaciekawiony? Przyjdź i posłuchaj o tym, jak Ziemia zamarzła, jak ludzie sięgnęli kosmosu oraz dlaczego i w jaki sposób skaczą teraz sobie do gardeł. Zapraszam!

 

Sesje RPG:

 

Sobota, godzina 19.30

Tytuł: Kometa Halleya

System: Iron Space

Opis: Zostaliście wysłani z tajną misją odszukania i zbadania pewnego artefaktu, który ponoć znajduje się na komecie Halleya. Na początku wszystko idzie dobrze, ale gdy okazuje się, że na powierchni komety znajdująsię także żołnierze innych frakcji, chcecie się skontaktować ze sztabem i… nie możecie. Coż zablokowało łączność. Jak postąpicie – będziecie dalej realizować stare rozkazy, czy też weźmiecie los w swoje ręce?

 

Niedziela, godzina 10.00

Tytuł: Zjazd Rodzinny

System: Wolsung

Opis: Hansburgowie jak co roku zorganizowali zjad rodzinny na którym pojawiło się bez mała 100 członków tej licznej familii. Jednak wieczorem drugiego dnia okazuje się, że gospodyni gdzieś zniknęła. Nie dość, ze nikt nie może się o tym dowiedzieć, bo wywoła to panikę wśród gości, to jeszcze musi się odnaleźć do jutra do południa, gdyż trzeciego dnia w południe gospodyni zawsze wygłasza mowę pożegnalną. Tylko jak zniknęła? Czy ktoś ją porwał? Z takim zadaniem będą sobie musieli poradzić nasi bohaterowie.

 

Zapraszam także na

Panel twórców gier 

Sobota, godzina 17.00, Sala P1 - będę tam jednym z debatujących. 

Opis: Serdecznie zapraszamy na dyskusję na temat tworzenia gier, pomiędzy fanami, którym bez wsparcia wydawnictw branżowych udało się wydać własnego erpega.

Porozmawiamy między innymi o samym terminie “gra autorska”,  organizacji pracy, źródłach inspiracji, kwestiach druku i dystrybucji podręcznika. Poruszymy również bardziej kontrowersyjne kwestie, takie jak koszty wydania gry, czy reakcje środowiska fanów fantastyki.

Zadawanie pytań przez osoby znajdujące się  na widowni oczywiście jest dopuszczalne.

Komentarze


Indoctrine
   
Ocena:
+1
Będę razem z vBoltzmanem i Jakubem Zapałą (Dziedzictwo Imperium) na Panelu twórców się produkował :)
Zapraszamy serdecznie!
24-01-2013 22:31
earl
   
Ocena:
0
Robi wrażenie.
24-01-2013 23:08
WekT
   
Ocena:
0
No ja się na tą prelkę wybieram :)
25-01-2013 11:11

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.