zabójca trolli

Artykuły

Zabójca skavenów - recenzja

Zabójca skavenów - recenzja

16-06-2010 13:44 | Daniel 'karp' Karpiński | Komentarze: 4
Drugi tom przygód Felixa Jaegera i Gotreka Gurnissona zabiera czytelnika do Nuln, bogatego i nowoczesnego miasta Imperium, pełnego cudów techniki, intryg i jak nazwa tomu wskazuje- skavenów. Miasto tętni życiem, a drugoplanowi bohaterowie jeszcze je ubarwiają. Tym razem William King nie zawahał się...
Zabójca demonów - recenzja

Zabójca demonów - recenzja

27-11-2010 11:38 | Daniel 'karp' Karpiński | Komentarze: 3
Trzeci tom przygód nieustraszonego i szalonego Gotreka oraz spamiętywacza jego dokonań – Felixa - zabiera czytelników tam, gdzie żaden szanujący się obywatel Starego Świata nigdy nie chciałby trafić. Jednak, uwzględniając dość nietypową profesję dążącego do samozagłady krasnoluda, nikogo nie p...

Noty

Zabójca trolli

15-05-2019 15:44 | Komentarze: 0
Komiks powstał na motywach opowiadania o Gotreku i Felixie autorstwa Williama Kinga pt. Geheimnisnacht opublikowanego po polsku w Zabójcy trolli.

Wieści

Recenzja Zabójcy skavenów

Recenzja Zabójcy skavenów

16-06-2010 13:52 | Daniel 'karp' Karpiński
Drugi tom przygód Felixa Jaegera i Gotreka Gurnissona zabiera czytelnika do Nuln, bogatego i nowoczesnego miasta Imperium, pełnego cudów techniki, intryg i jak nazwa tomu wskazuje- skavenów. Miasto tętni życiem, a drugoplanowi bohaterowie jeszcze je ubarwiają. Tym razem William King nie zawahał się zaprezentować całego wachlarza przedstawicieli imperialnego społeczeństwa, począwszy od wyrzutków-kanalarzy, a skończywszy na samej hrabinie Emmanuelle i jej urzędnikach. Choćby z tej przyczyny fan ponurego świata niebezpiecznych przygód może śmiało sięgnąć po tą lekturę. Ale zacznijmy od początku.

Dział WFRP zaprasza do lektury recenzji Zabójcy skavenów, której autorem jest Daniel 'karp' Karpiński. » więcej
Zabójca demonów - recenzja

Zabójca demonów - recenzja

27-11-2010 11:51 | Daniel 'karp' Karpiński
"Trzeci tom przygód nieustraszonego i szalonego Gotreka oraz spamiętywacza jego dokonań – Felixa - zabiera czytelników tam, gdzie żaden szanujący się obywatel Starego Świata nigdy nie chciałby trafić."

Dział WFRP zaprasza do lektury recenzji Zabójcy demonów, której autorem jest Daniel Karpiński » więcej