» Sesja » Rekwizyty » Goniec Altdorfski #5

Goniec Altdorfski #5


wersja do druku

Wieści Wszelakie ze Stolycy Imperium, Prowincji i Świata

Autor: Redakcja: Tomek 'altonidas' Dziedzic
Ilustracje: Roch 'Ulrich' Hercka

Goniec Altdorfski #5
Przed Wami piąty numer Gońca Altdorfskiego, a w nim najświeższe wieści ze stolicy Imperium, prowincji i dalekich krain. Wśród nich doniesienia o długiej zimie, przygotowaniach do obchodów Mondstille i wizycie przedstawiciela Domu Van de Kuypers w Altdorfie oraz wiele innych artykułów!

Dwustronicowa gazeta (do pobrania w pliku PDF) jest gotowa do wydrukowania i użycia na sesji. Może służyć jako element ubarwiający prowadzoną przygodę, rekwizyt w odpowiednim momencie przekazany Graczom dla wzmocnienia klimatu miasta. Mistrzowie Gry znajdą w niej zbiór pomysłów i zahaczek na sesje.Pobierz gazetę: Goniec Altdorfski #5 (PDF 845 KB)Czytaj również

Goniec Altdorfski #4
Wieści Wszelakie ze Stolycy Imperium, Prowincji i Świata
Goniec Altdorfski #3
Wieści Wszelakie ze Stolycy Imperium, Prowincji i Świata
Goniec Altdorfski #2
Wieści Wszelakie ze Stolycy Imperium, Prowincji i Świata
Goniec Altdorfski #1
Wieści Wszelakie ze Stolycy Imperium, Prowincji i Świata

Komentarze

string(15) ""

etcposzukiwacz
   
Ocena:
+2
Szanowna autorko czy nie myślałaś by w kolejnych numerach opowiedzieć jakąś historie? By artykuły z różnych numerów łaczyły się w jedną opowieść? Zwroty akcji i zaskoczenia też by nie zaszkodziły ~ stały czytelnik :)
09-04-2013 10:40
karp
   
Ocena:
+3
Jak można z koncertem życzeń to proszę redakcję sportową "Gońca" o zamieszczanie materiałów dotyczacych rozgrywek ligi snotballa oraz relacji z ustawek kibiców Wilków Middenheim z tymi parchami z Altdorfu :)
09-04-2013 13:18
nerv0
   
Ocena:
+2
Co do tej historii to jak znalazł pasowałby jakiś polityczny skandal, którego kulisy odkrywane byłyby właśnie na łamach gońca. Albo zbierane na gorąco informacje ze śledztwa w sprawie jakiejś zbrodni, która zelektryzowała społeczność Altdorfu. :)
09-04-2013 13:24
Viriel
   
Ocena:
+2
Podobno jeden z redaktorów "Gońca" już odczuł nieprzyjemne konsekwencje - "Ku Uciesze" z najnowszego wydania najpewniej nie każdego rozśmieszyło. Ale o tym na razie sza ;)

@etcposzukiwacz
Szykujemy zazwyczaj kilka numerów z wyprzedzeniem. Mogę zapewnić, że stali czytelnicy dostaną na łamach gazety kontynuację niektórych wątków.
Nie chcemy jednak, aby "Goniec" zamienił się w fabularyzowaną opowieść o życiu miasta. To przede wszystkim rekwizyt do wykorzystania na sesjach. Jeśli np. opiszemy przypadek tajemniczych zaginięć - MG poprowadzi przygodę z tym motywem, która skończy się w sposób X. A my w kolejnym numerze opiszemy finał akcji w sposób Y - wtedy mamy zgrzyt ;)

@Karp
Celowo unikam rubryki sportowej. Doniesienia o rozgrywkach ligi snotballa jednoznacznie kojarzą mi się z Portalowym "Middenheimerem".
09-04-2013 16:27

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.