» Blog » w odp. do Femigate Ninetongues
17-10-2012 15:50

w odp. do Femigate Ninetongues

Odsłony: 2

To prawdopodbnie moj pierwszy i jedyny wpis na tym blogu.

Na poczatek o mnie...
Jestem zwykłym uzykownikiem serwisu. Raczej sie nie udzielam, mało komentuje etc chociaz konto mam od klku lat. za to ardzo duzo czytam.
Od paru miesiecy wciagnałem sie w blogosferę. Nie mam konkretnych ulubionych autrow powiem wiecej nawet tych ktorych lubie kojarze bardziej po avatrach niż na siłę wydziwonych( moje prawo mieć własną opinię) ksywkach.

Teraz trochę o sytuacji...
Ostanio zauważyłem dosyć brutalne pojawienie sie użytkownika/użytkowniczki Petry(nie mam pojecia kim jest bo osbiscie jej/go nie znam ale od tej pory bede uzywał jej ze względu na żeński wydźwięk ksywki) i jej aktywnosci na serwisie. Wiekszosc jej postow jest agresywna i apodyktyczna. Nie wiem skad u niej tyle jadu i złosci ale nie ukrywam ze nijak mnie to nie obchodzi.Uwazam ze to jej problem wiec niech go nie zrzuca na barki innych.Petra posty buduje umyślnie w spsob apodyktyczny i prowokujący (dlaczego nikt nie zablokuje jej konta nie jestem w stanie zrozumieć). Niestety zuważyłem też że każdy kto ma odwagę w ten czy inny sposób sie jej sprzeciwić opuszcza Poltergeista a wszelkie blogowe wpisy które są niezwłocznie usuwane ze strony głownej.

Moja opinia na temat sytuacji...
Nie wiem czy redakcja serwisu zauważyła ale jest to serwis poświecony szeroko pojetej fantatstyce i grom? Nie wiem dlaczego redkacja nie blokuje osob ktore staraj sie wykorzystać go w celu szerzenia płóciowej nienawiści?Nie wiem również dlaczego redakcja akceptyje takie proby tym bardziej biorac pod uwage fakt że bez względu na płeć wiekszości ludzi one nie obchodzą bo szukamy inf/opinii na temat fantastyki i gier?

Pragnę również napisać że nie chcę być członkiem/użytkownikiem serwisu w któym szanuje sie oprawcę a wyrzuca broniące sie ofiary.Jestem dorosłym czlowiekiem i nie pozwole nikomu a tym bardziej anonimowym osobom w internecie zmuszac mnie do swoich pogladow. Jezeli redakcja chce towrzyć serwis dla samych siebie to jest na najlepszej drodze ku temu. Po coz czytać strone na ktorej autorzy nie moga mieć własnego zdania? Korzystam ze swojego prawa "nie podba ci sie to sie wynos" i opuszczam ten serwis.


Do Ninetongues...
Wybacz ale moim zdaniem towj wpis to opinia tchorza ktory chce kogoś uderzyc w twarz a nastepnie od razu chowa sie za 15 kolegami zeby mu tylko nie oddali. Sposb w jaki go zbudowales jest agresywny i celowo prowkujacy. Zrozum jezli nie chcesz aby ktoś oceniał towja opinie to jej nie upubliczniaj.Zapewne bedziesz sie probowal tlumaczyć ze nie chesz uniknąć wojny na komentarze etc ale o wile prostszym sposbem jest przekazywanie sowjej opinii w sposb mniej natrczywy i agresywny.


Żegnam wszystkich,

Krzysiek

Ps Zostawiam komentarze dla wszystkich gdyz nie boję się opinii nie zgodnych z moją. Jezeli to przeczytałeś to znaczy że masz prawo się wypowiedzieć na temat tego co napisałem bez wzgledu na to jak bardzo twa opinia bedzie mi nie przychylną.

Komentarze


mozambyk
   
Ocena:
+2
@Konrad Erni Mazurek

Warunki lokalowe OE na konwentach to temat rzeka. Jedna sala to za mało na kilka sesji na raz (IMHO) - jakkolwiek by się człowiek nie starał, zawsze będzie hałaśliwie i niewygodnie. Przedstawianie i zachęcanie do odwiedzenia to kolejnyrozległy temat na inną rozmowę w innym wątku. Na razie.
18-10-2012 11:24
~~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
a czemu prozak ma dwa konta na portierni?
http://polter.pl/ja-prozac,profil.html
http://polter.pl/mozambyk,profil.h tml
czy za to sie bananik nie należy dla koleżki?
18-10-2012 11:25
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Święta racja! Glejt na dwa konta od redakcji jest? Jak nie ma, to bananik.
18-10-2012 11:27
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Paragraf 2.5 reguluje takie sytuacje. Chyba ktoś musi oficjalnie zgłosić do moderacji. Sirielu?
18-10-2012 11:30
~ale potem mi się znudziła

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
I cóż tyldziądka? Znowu wyszło, że niczego nie wiecie. A zarzuty formułujecie jakby OE był repkokracją. Cóż za poniżenie.
18-10-2012 11:31
Konrad Erni Mazurek
   
Ocena:
0
@Prozak

Masz swoją agendę w tej sytuacji, ja też chce unikać gówniarskiego pisania na forach, zajmowałem się grami fabularnymi nie obserwacją innych uczestników zwłaszcza że prywatnie nie mam do nikogo pretensji i nie po to się udzielam dla fanodmu żeby wikłać się w towarzyskie kwasy i w ramach OE jestem dosyć początkujący mimo 15 letniego doświadzenia o czym niezwykle przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało w całkowicie luźnej atmosferze na śniadaniu w konwentowym bistro.

Apeluję jedynie o rozsądek oraz zaniechanie mieszania czyichkolwiek poglądów, które niestety mają wyjątkowo pseudointelektualny wydźwięk.

Celem OE jest promowanie gier fabularnych i ważniejszą kwestią, której nikt nie skomentował z mojego postu jest wyniesienie Orient Expresu do osobnej kategori w punktach programu konwentów, oraz należne jemu opisanie w informatorze. Z doświadczenia wiem, że około 10-15 uczestników, nie orientowych GM'ów przyciągnąłem rozmowami i całkowicie luźną, nieraz głośną dyskusją o grach fabularnych.
18-10-2012 11:36
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Repek
   
Ocena:
+2
[mod - notka ukryta za kilka naruszeń regulaminu w komentarzach, dziękujemy za zgłoszenie.]

Ad. @Senthe
Kochane tyldy. Każdy redaktor, czy tego chce czy nie, jest na zewnątrz postrzegany jako "człowiek z Poltera" i reprezentuje redakcję serwisu.

Uściślając: wielu redaktorów/ek jest na pewno postrzeganych jako "reprezentanci Poltera" [im bardziej są z nim związani, tym mocniej zapewne]. Ale to nie to samo co "reprezentowanie Poltera".
18-10-2012 13:07
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
ja się dziwię, że mozambyk z ja-prozakiem jeszcze nie jest zbananowany. W końcu od zgłoszenia na blogach minęło już kilka godzin. Czyzby ktoś zapomniał wysłać PW do redakcji?
18-10-2012 16:55
Gantolandon
   
Ocena:
0
"PS. Na fejsie też można zgłaszać użytkowników za naruszenia. Zachęcam pokrzywdzonych przez Petrę, żeby tym razem to jej narobili koło dupy. Ciekawe co powie, jak straci tam konto za znieważanie współużytkowników. W szukaniu pracy nawet RPG http://nakedfemalegiant.setheo.pl/ ?page_id=109]CV jej wtedy nie pomoże."

Człowieku, cokolwiek bierzesz, odstaw to.

Zanim do tego dojdzie, przypominam, że stalking od niedawna jest karalny (3 lata, o ile się nie mylę?). To, co odwalacie w tym momencie, jest na razie tylko gówniarską zabawą. Widzę, że niektórym to nie wystarczy.
18-10-2012 21:01
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Gdyby zgłaszanie nadużyć stanowiło stalking Petra już dawno by siedziała.
18-10-2012 23:25
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zgadza się. To Petra powinna iść do więzienia za stalkowanie Eliasha i KlanFana na fejsie.
19-10-2012 00:37
Gantolandon
   
Ocena:
+2
Proponuję w takim razie stalkowanym osobom złożyć doniesienie do prokuratury - tylko, niestety, jest to przestępstwo ścigane na wniosek poszkodowanego. I nie, nie można się podpisać jako tylda.
19-10-2012 00:55
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Jako Gantolandon również :)
19-10-2012 08:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.