Wieści

Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.
Final Fantasy XIII i IV na PC

Final Fantasy XIII i IV na PC

20-09-2014 15:51 | banracy | Komentarze: 1

9 października za pośrednictwem platform Steam po 5 latach od czasu swojej konsolowej premiery flagowy tytuł Square Enix zagości także na PC. SE zapowiada także konwersję reszty trylogii Final Fantasy XIII. Do sprzedaży trafił również port 4 części sagi będący konwersją wersji na iOS, która to z kolei opierała się na wersji na Nintendo DS.

Elminage Gothic na Steamie

Elminage Gothic na Steamie

14-09-2014 11:42 | banracy | Komentarze: 1

18 września będzie miała miejsce premiera klasycznego, japońskiego dungeon crawla na platformie Steam. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymamy również możliwość pobrania ścieżki dźwiękowej oraz artbooka. Tytuł przypomina starsze części serii Wizardry i ma dostarczyć 80 godzin rozrywki. Elminage Gothic dostępny był dotąd jedynie w Japonii na PSP. W porównaniu do wersji konsolowej edycja Steam oferować ma grafikę w wyższej rozdzielczości oraz ulepszony interfejs.

Nowe RPG od Paradox Interactive

Nowe RPG od Paradox Interactive

24-01-2014 02:04 | banracy | Komentarze: 0

Paradox Interactive zapowiedziało grę RPG osadzoną w realiach nordyckiej mitologii pod tytułem RunemasterW trakcie rozgrywki przemierzymy sześć światów znanych z nordyckiej mitologii i pokonamy potwory w taktycznie prowadzonych walkach, nasze wybory mają wpływać na prowadzoną przez postać. Twórcy chwalą dynamicznie generowane mapy i questy, które zapewnić mają niepowtarzalność każdej rozgrywki.

Grimoire na Indiegogo

Grimoire na Indiegogo

15-10-2012 19:51 | banracy | Komentarze: 1
Na Indiegogo ruszyła zbiórka pieniędzy na Grimoire : Heralds of the Winged Exemplar, oldschoolowego RPG w stylu klasyków takich jak Wizardry czy Ultima Underword. Gra tworzona jest w pojedynkę przez Cleve'a Blakemore'a od 17 lat. W przypadku zebrania planowanych 250 dolarów twórca obiecuje dodać nową ścieżkę dźwiękową i efekty, nowe animacje, port na iOS, Linuksa, iPada oraz Androida oraz zacząć prace nad sequelem tuż po wydaniu gry. Grimoire zapewniać ma ponad 600 godzin rozgrywki.