Wieści

Wyświetlono rezultaty 61-66 z 66.

Nadciągają Łowcy Czarownic

20-01-2005 21:58 | Konrad 'Norman' Bella | Komentarze: 0
Dla wszystkich fanatyków walk na mniejszą skalę, mamy kolejną gratkę - debiutancki test Rafała "Rafi.k'a" Kłujszo okraszony kilkoma zdjęciami. Opowie on nam o zaletach i wadach bandy Łowców Czarownic do systemu Mordheim. Tym samym rozpoczynamy cykl tekstów przybliżający bandy walczące w Mieście Przeklętych. Zapraszamy do lektury i wyrażania opinii.

Umiejętności w WFRP ed.2.

17-01-2005 22:28 | Konrad 'Norman' Bella | Komentarze: 0
Wydawnictwo Copernicus Corporation ponownie podzieliło sie z nami kilkoma faktami dotyczącymi tym razem umiejętności w drugiej edycji Warhammera. Dzielić się będą one w następujący sposób:

- Umiejętności – wyuczona wiedza bohatera oraz umiejętności nabyte w wykonywanym zawodzie. W mechanice przekłada się to na działania, przy których wykonywany będzie test. Dodatkowo, system profesji ma pozwalać na specjalizowanie się w konkretnych umiejętnościach.
- Zdolności– predyspozycje naszego bohatera, jak niebywała siła czy kondycja oraz wyuczone specjalności zwiększające jego potencjał. W mechanice zdolności nie będą testowane lecz będą bezpośrednio zwiększać wartości cech i umiejętności.
Jak więc możemy wnioskować, otrzymamy stary, sprawdzony system umiejętności pozbawiony kilku mankamentów i wzbogacony o parę uprzyjemniających grę elementów.

Aktualizacje na Bitewniakach

28-12-2004 23:03 | Konrad 'Norman' Bella
Aby zdążyć jeszcze przed Nowym Rokiem z planami które snuliśmy od dawna, oddajemy w Wasze ręce, a raczej Waszym oczom, pierwszy tekst dotyczący gry Mordheim, jest on nie tylko krótką charakterystyką tego nietuzinkowego systemu, ale także zapowiedzią szerszego działu poświeconego Miastu Przeklętych. Zapraszamy do lektury i oglądania zdjęć. » więcej

Mordheim - lepiej zamieszkać w piekle

28-12-2004 22:55 | Konrad 'Norman' Bella | Komentarze: 0
Aby zdążyć jeszcze przed nowym rokiem, z planami które snuliśmy od dawna, oddajemy w Wasze ręce, a raczej Waszym oczom, pierwszy tekst dotyczący gry Mordheim. Jest on nie tylko krótką charakterystyką tego nietuzinkowego systemu, ale także zapowiedzią szerszego działu poświeconego Miastu Przeklętych. Zapraszamy do lektury i oglądania zdjęć

Konkurs malarski Mythosa i MicroArtStudio

11-12-2004 17:37 | Konrad 'Norman' Bella | Komentarze: 2
Jeśli pewny jesteś swego oka i władzy nad pędzlem, masz właśnie okazję wystartować w konkursie malarskim, organizowanym przy udziale obu wymienionych firm.

Konkurs polega nie tylko na malowaniu, autorzy zadbali także o to, by nie rdzewiały nasze pióra. Do figurki możemy bowiem, a nawet powinniśmy dołączyć, fabularyzowany opis, historię, opowiadnko. Także punktowane, choć nie obowiązkowe. Szczegóły możecie poznać tutaj.

Nagrody warte są wysiłku, jest nią np. śliczny, wypakowany po brzegi stronic, genialnymi grafikami kalendarz rackhamowski.

Nowy bitewniak

26-11-2004 19:36 | Konrad 'Norman' Bella | Komentarze: 0
Jakiś czas temu, świetnie znana modelarzom firma Zvezda zaczęła produkować średniowieczne zamki, zestawy trebuszy itp. świetnie nadające sie np. do Warhammer Siege a do tego za 110 ceny oryginału.

Teraz wprowadzili do oferty ładnie wykonane figurki w skali 28mm. Dołożyli do tego prościutki systemik nazwany: 'Ring of Rule' fantasy game system (28 mm). Ich ofertę można przejrzeć tutaj.