Wieści

Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.
Privateer Press zapowiada nowy setting SF

Privateer Press zapowiada nowy setting SF

11-02-2012 01:36 | spermologos | Komentarze: 0
Matt Wilson, szef i główny menadżer kreatywny firmy Privateer Press, potwierdza wydanie latem tego roku nowego settingu zatytułowanego Level 7, utrzymanego w konwencji science-fiction. Na jego kanwie ma powstać różnorodna gama gier. Nie wiadomo jeszcze, czy wśród nich znajdzie się nowa gra bitewna.
Wywiad z autorem Iron Kingdoms

Wywiad z autorem Iron Kingdoms

30-12-2011 22:08 | spermologos
W najnowszym wpisie z serii pamiętników deweloperskich pracowników firmy Privateer Press, Simon Berman – jeden z autorów tła fabularnego do podręczników z serii Warmachine i Hordes – zdradza szczegóły z planowanej przez tę firmę nowej edycji Iron Kingdoms RPG. » więcej
Telewizyjna adaptacja Sandmana?

Telewizyjna adaptacja Sandmana?

03-09-2010 00:12 | spermologos | Komentarze: 2
Telewizja Warner Bros. jest w trakcie nabywania praw do serii komiksowej Sandman autorstwa Neila Gaimana. Na czele listy kandydatów na reżysera znajduje się Eric Kripke, odpowiedzialny dotychczas za serial Supernatural.

Sam autor Sandmana nie został zaangażowany, chociaż nie wyklucza się, że wraz z uruchomieniem projektu zostanie zaproszony do współpracy. Dotychczasowe podejścia do adaptacji Sandmana nie doszły do skutku.
Wieści z BlizzCon'09

Wieści z BlizzCon'09

21-08-2009 23:53 | spermologos
Serwisy o grach komputerowych Destructoid.com i escapistmagazine.com zamieściły obszerne relacje z BlizzCon'09, na którym ujawniono nową grywalną klasę do Diablo III - Mnicha (Monk), oraz zapowiedziano nowy dodatek do World of Warcraft - WoW: Cataclysm. Jednocześnie, jak podaje serwis Destructoid.com, Blizzard ogłosił, że w 2010 roku planuje wydać Starcraft II oraz World of Warcraft: Cataclysm, ale nie Diablo III. » więcej