Wieści

Wyświetlono rezultaty 1-7 z 7.
Soldacki chorąży

Soldacki chorąży

01-04-2011 14:59 | Rapo
Drugi po kapitanie, opiekun sztandaru Kompanii. Gdy przed bitwą rozwija bławat z symbolami klanowymi i intonuje hymn ku czci okrutnych przodków, czasami wrogowie odstępują, wiedząc że przyjdzie im się zaraz zmierzyć z Soldatami w walce.

Na oficjalnej stronie Klanarchii zaprezentowany został nowy archetyp. » więcej
Egzopancerze w Klanarchii

Egzopancerze w Klanarchii

23-01-2011 08:41 | Rapo
Arcydzieła technoklanyckiej myśli technicznej wywodzą się wprost od wielkich mechanoidów. Konstruktorzy zredukowali kabiny załogowe dopasowując je dla jednego operatora, odrzucili masywne zbiorniki z gazem ziemnym i zastąpili je siłą mięśni człowieka wspomaganą przez specjalne pulsary ciśnieniowe.

Na stronie systemu Klanarchia zaprezentowane zostały trzy przykładowe egzopancerze stworzone przez technoklany. » więcej
Handel eksponatami w Klanarchii

Handel eksponatami w Klanarchii

29-11-2010 09:46 | Rapo
Rynek eksponatów ma zadziwiającą rozpiętość cenową – na niektóre eksponaty arystokracja Hanzy jest w stanie wydać setki denarów, inne zaś kupi, jako rupiecie potrzebne do budowy maszyny, co najwyżej technoklanycki konstruktor.

Na stronie systemu Klanarchia zostały przedstawione zasady handlu eksponatami. » więcej
Machiny technoklanów

Machiny technoklanów

30-10-2010 14:21 | Rapo | Komentarze: 0
Niektórzy spośród konstruktorów wykroczyli poza opisaną wiedzę o różnicy ciśnień oraz mechaniki. Sami zaczęli wyznaczać nowe ścieżki technologii. W kuźniach potężnych Technoklanów lub ukrytych podziemnych warsztatach tworzą maszyny tak skomplikowane, że wydają się ocierać o geniusz starożytnych lub technomancję.

Na stronie systemu Klanarchia zaprezentowane zostały dwie przykładowe machiny stworzone przez technoklany: Mechanoid Żuk i Technosterowiec.
Ulepszanie sprzętu w Klanarchii

Ulepszanie sprzętu w Klanarchii

25-09-2010 19:33 | Rapo | Komentarze: 0
Na stronie systemu Klanarchia opublikowano zasady udoskonalania broni ręcznej, strzeleckiej oraz pancerza.
Szturmowcy Klanarchii

Szturmowcy Klanarchii

10-08-2010 21:56 | Rapo | Komentarze: 5
"Odziani w ciężkie pancerze oraz kombinezony odporne na ogień i toksyny. Wyposażeni w miotacze ognia i piły sprężynowe oraz dozowniki tłoczące stymulanty bojowe wprost do płuc i krwi. Wyznaczeni do przełamania każdego szyku bojowego. To nie przesada, że wielu wrogów zawróciło na sam widok atakujących szturmowców – wstrząsającym jest obraz, gdy wyłaniają się z chmury dymów niczym mechaniczne kolosy, krocząc wolno, ale bezustannie, pozostawiając za sobą jedynie pas zniszczeń i trupy."

Na oficjalnej stronie Klanarchii zaprezentowany został nowy archetyp.
Wilkołak i Wampir - kolejne opóźnienie

Wilkołak i Wampir - kolejne opóźnienie

30-07-2009 12:30 | Rapo | Komentarze: 55
Sklep Rebel.pl rozesłał do osób, które zamówiły podręczniki Wampir: Requiem i Wilkołak: Odrzuceni następującą wiadomość:

"Otrzymaliśmy właśnie wiadomość od wydawnictwa ISA, że premiera dwóch najnowszych podręczników Wampir: Requiem i Wilkołak: Odrzuceni przesunie się na drugą połowę sierpnia.

O ile nam wiadomo podręczniki nie trafiły jeszcze do druku i niewykluczone, że opóźnienie jeszcze się zwiększy."