Masssło

Masssło
Dołączył: 7 sierpnia 2005
Miasto: dziura w Emmentalerze
Zainteresowania: Smarowanie desek lakierem...
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

"O mnie" składa się z pięciu liter przy czym pierwsza oddzielona jest od następnych przerwą, będącą w obecnym przypadku tzw. spacją.

1) Pierwsza litera (nie biorąc pod uwagę cudzysłowia) jest dość okrągłym znakiem, nieco zbliżonym kształtem do zera. Literę ową wymawiamy, otwierając gębę oraz układając usta w figurę koła. Następnie wypychamy powietrze na zewnątrz (w przypadku chęci uzyskania przez nas efektu zdziwienia, powietrze wypychamy nieco dłużej, uważając na nieporządane zawroty głowy)

2) Druga część wyrażenia "o mnie" wymaga już niejakiego skupienia, gdyż pozostałe cztery literki musimy wypowiedzieć razem. Efekt ten możemy osiągnąć najprościej, odmawiając żonie wydepilowania dolnej części krocza. Do uzyskanego "NIE!" dodajemy nieco łagodniejszy ton aby "NIE!" przeszło w "nie". Teraz już należy jedynie do "nie" przylepić literkę, której nazwę uzyskujemy poprzez zaciśnięciu dolnej oraz górnej wargi i próbę wypchnięcia powietrza na zewnątrz (patrz pkt.1). W efekcie powinniśmy otrzymać coś na kształt "mnie"

3) Pora na finał. Znane z punktu pierwszego "o" dodać należy do wyrażenia "mnie", którego powstawanie opisałem dogłębnie w punkcie drugim. Dziękuję za uwagę.

Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 32
Posty na forum: 0

Blog

Notki: 2
Polecenia: 0
Komentarze: 8
Odsłony: 15

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0