MGF

MGF
Imię i nazwisko: Manufaktura Gier Fabularnych
Dołączył: 16 sierpnia 2014
Zainteresowania: RPG
Strona www: http://rpgmanufacture.pl/
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Manufaktura Gier Fabularnych, w skrócie MGF, jest projektem zrzeszającym na forum internetowym miłośników papierowych gier RPG, zarówno graczy, jaki mistrzów gry. Główną intencją jest szeroko pojęta kreatywność w obszarze gier fabularnych, wymiana doświadczeń i pomysłów pomiędzy jego członkami, jak również wspieranie polskiej sceny RPG.

To miejsce przyjazne każdemu, kto zechce wnieść coś od siebie w tematyce gier fabularnych. Na forum zarejestrowani są gracze i mistrzowie gry, aktywnie dążący do poszerzania swojej wiedzy dzięki pomysłom i doświadczeniom innych pasjonatów papierowych RPG. Na forum administratorzy dają swobodę do rzeczowych dyskusji we wszelakich aspektach gry wyobraźni każdego systemu, a sami członkowie nawiązują nowe i trwałe znajomości.

Twórcy MGF zachęcają do wspólnego projektu, dzięki któremu nowi, jak i ci, z kilkunastoletnim stażem, miłośnicy papierowych RPG odkrywali coraz to nowe arkana gry wyobraźni, która skrywa w sobie jeszcze wiele ciekawych aspektów.

Główną intencją MGF jest kreatywność w obszarze gier fabularnych, wymiana doświadczeń pomiędzy jego członkami, jak również polskiej sceny RPG.Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 0
Posty na forum: 0

Blog

Notki: 1
Polecenia: 18
Komentarze: 22
Odsłony: 615

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0