Ramirez Kel Ruth

Ramirez Kel Ruth
Imię i nazwisko: Wadim Zalewski
Dołączył: 23 stycznia 2005
Miasto: Kalvaria w Alantyrze
Zainteresowania: Strzelanie z łuku do troglodytów; (c)RPG, DnD, Pisanie, tworzenie własnego świata fantasy o nazwie Revek; Niszczenie sobie wzroku na różnych komputerach ;)
Strona www: http://www.revek.cba.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Nie lubię mody na Naszą Klasę i Facebooka i tzw. politycznej poprawności. Nie lubię gadania o niczym, byle żeby gadać. Nie lubię narzekania na wszystko, byle żeby narzekać. Nie lubię wymuszonego śmiechu, strojenia teatralnych fochów i brania wszystkiego na poważnie. Nie lubię ludzi z prymitywnym poczuciem humoru, bez poczucia humoru, bez wyobraźni i bez własnego zdania.

Podniecam się polską polityką tak samo, jak fascynuje się widokiem porannej kupy. Nie obchodzi mnie, że Doda zerwała z Nergalem, Cichopek przytyła 5 kilo, a Ibisz odmłodniał o kolejne 10 lat. Nie interesuje mnie nowa promocja Cyfrowego Polsatu i nie, nie zamierzam wziąć kredytu z Polbanku, ING, czy innego WBKa.

W niektórych kwestiach pozwalam sobie być ignorantem i jest mi z tym dobrze. Staram się poświęcać czas tylko na te rzeczy, które mnie interesują. Lubię rozmowy na głębokie tematy z ludźmi, którzy mają określone poglądy i jednocześnie są otwarci na świat. Lubię oglądać filmy ale nie oglądam TV, poza Faktami o 19 00 (i to tylko po to, by dowiedzieć się, czym media karmią masy).

Jak na swój stosunkowo młody wiek, jestem wyjątkowym tetrykiem i niepoprawnym domatorem. Za nastolatka wypaliłem sobie oczy na grach komputerowych. Wymiatam w sieciowych strzelankach, w RPGach zdobywam setne poziomy, a w strategiach tworzę gigantyczne imperia, ale w realu potrafię co najwyżej: beknąć na życzenie lub zagrać "sto lat" na gitarze elektrycznej .

Moje największe osiągnięcia to dotychczas: zdobycie serca dziewczyny ze szkolnej ławki (od liceum razem :) ); obrona licencjatu z filologii angielskiej, pomimo iż mówiłem całkowicie nie na temat; ustanowienie prywatnego rekordu prędkości starym Fordem Escortem (205 km/h) oraz pobicie go o rok młodszym Fordem Mondeo (222 km/h); no i największe z osiągnięć - wysikanie dwóch kamieni nerkowych.

W przyszłości planuję nieco mniej spektakularne osiągnięcia: napisać serię bestsellerowych powieści i stworzyć ultrabogaty i ultrapopularny świat fantasy (Revek), gdzieś po drodze wygrywając w totka.


Aktywność

Artykuły: 2
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 251
Posty na forum: 526

Blog

Notki: 11
Polecenia: 129
Komentarze: 108
Odsłony: 194

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0