James Islington, Cień utraconego świata

Prezo

Prezo
Imię i nazwisko: Ernest Warych
Dołączył: 9 listopada 2012
Urodziny: 27 września
Miasto: Stargard Szczeciński
Strona www: http://www.badgames.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Ernest Warych, lat 24. Przyszły (jak tylko zdoła skończyć studia) znawca rynku nieruchomości. Aktualnie prowadzi sklep internetowy dla nerdów wszelakiej maści (badgames.pl), oczywiście sam jest również niezłym nerdem. Do tego hobbystycznie wytapia smalec, który następnie zjada z chlebem, ponieważ uważa to za podstawę swojej diety.
Członek elitarnego post apokaliptycznego bractwa Kawaleria Berg. Dumny mąż sześciu żon, syn, wnuk i wuj.
Mieszka w chacie wolno stojącej, gdzie również ma swoje biuro i magazyn, a panują tam warunki bardzo zbliżone do tych na Syberii. Nie odstrasza to jego kolegów - nerdów, którzy w każdy wolny wieczór nagabują go i każą mu grać w planszówki i pić piwo. Czego strasznie nie lubi... :)
Do tego hobbystycznie ćwiczy parkour, biega i organizuje ogólnopolski konwent postapo "OldTown" (dobra, pierwsze dwie rzeczy to przekłamania, przyznaję).
Od czasu, gdy prowadzi działalność gospodarczą na poważnie zajmuje się organizacją różnego rodzaju eventów planszówkowych - co lubi i co sprawia mu przyjemność.

O innych zainteresowaniach nie chce pisać, bo się wstydzi.

Za to zaprasza wszystkich na bloga, w którym pisze bardziej lub mniej regularnie o tym co w trawie (czyli BadGamesie - badgames.pl) piszczy i w którym wrzuca swoje wypociny w postaci np. minirecenzji gier.

Pozdrawia.

Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 17
Posty na forum: 6

Blog

Notki: 11
Polecenia: 52
Komentarze: 135
Odsłony: 3167

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0