puella_aeterna

puella_aeterna
Imię i nazwisko: Paula eS
Dołączyła: 21 września 2010
Urodziny: 15 sierpnia
Miasto: Zgierz/Łódź
Strona www: http://nic-poza-mysla.blog.pl/
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Jestem różowym, puchatym kucykiem Pony z osobowością depresyjną, nieśmiałą, acz ciekawą świata i ludzi miłośniczką azjatyckich horrorów, oraz wszystkiego, co dziwne i wymykające się klasyfikacjom gatunkowym.

Istnieje uzasadniona obawa, że w niedalekiej przyszłości zostanę pedagogiem i socjologiem, co oznacza, że w najlepszym przypadku będe kopać rowy, a w tym gorszym deprawować młodzież, albo, nie daj Boże, całe społeczeństwo, bez zważania na wiek, płeć, wyznanie i preferencje. Jeśli chodzi o dzieci, to już powoli zaczynam deprawację, jako wolontariuszka w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej. Jak na razie nieźle mi idzie ;)

Poza tym piszę, fotografuję, rysuję, maluję - ale niezbyt dużo, bo bywam leniwa. Potrafię zagrać kolędę na flecie prostym. W porywach nawet dwie.Lubię: wiosnę, książki, azjatyckie kino grozy, zimne piwo, oliwki i krewetki. Czytać lub pisać do rana, mieć mało czasu, być potrzebna, sprawiać innym radość.

Nie lubię: gramatyki opisowej języka polskiego, braku weny, nie mieć nic do czytania. Schematycznych i przewidywalnych bohaterów fikcyjnych, marysuizmu, ciętych kwiatów i zabawek interaktywnych.

Boję się: psychopatów i prowadzić samochód.

Chciałabym: napisać książkę. Nawet dwie. Ewentualnie trzydzieści :D Mieć szczęśliwą rodzinę. Pomagać ludziom. Pojechać Indii i robić tam zdjęcia... duuuużo zdjęć! *__*


Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 11
Posty na forum: 0

Blog

Notki: 3
Polecenia: 46
Komentarze: 83
Odsłony: 34

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0