Raziell

Raziell
Imię i nazwisko: Tomasz Seweryn
Dołączył: 7 stycznia 2009
Urodziny: 1990 kwietnia
Miasto: Starachowice
Zainteresowania: RPG, pisarstwo, historia, zrzędzenie
Strona www: http://www.permortisadgloria.wordpress.com
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Raziel czyli...
Tomasz Seweryn, urodzony w Starachowicach w województwie Świętokrzystkim, niewielkim miasteczku koło Kielc. Aktualnie uczeń III LO będący prawie że na mecie (w maju matura). Nick którym się posługuje wziął sie, szczerze mówiąc, nie pamiętam skąd ale obwiniam o to moje zamiłowanie do serii Legacy of Kain i bohatera gier Soul Reaver, Soul Reaver II i Defiance. Aczkolwiek pewności nie mam.

Raziel i RPG
RPGami zajmuje się od dziesiątego roku życia (chociaż tamtego okresu nie nazwałbym poważnym zajmowaniem się RPG), kiedy to kolega wprowadził mnie w świat Warhammera używając do tego ksera skserowanej z ksera podstawki do pierwszej edycji. Potem jakoś to się potoczyło i teraz grywam w WFRP II ed, Monastyr i 7th Sea za to prowadzę w Warhammera 40 000 Roleplaying: Dark Heresy, Maga: Przebudzenie, Łowcę: Czuwanie oraz Zew Cthulhu. Miałem też styczność z paroma innymi systemami ale dłużej grałem tylko Wampira: Maskaradę.
Jednakże Warhammer pozostaje na czołowym miejscu. :)

Raziel w sieci
Już prawię drugi rok prowadzę blog Per mortis ad gloria oraz jestem redaktorem na portalach Fabularny.net oraz 40k.pl, oba dopiero się rozwijają. Bywam także na różnych forach, na niektórych udzielam się bardziej na innych mniej, ostatnio najczęściej można mnie spotkać na Lastinn pod nickiem Macharius (efekt frustracji wywołany tym że trzy inne nicki pod którymi próbowałem sie zarejestrować były już zajętę).

Z moich bardziej wartościowych tekstów mogę wymienić trzy tłumaczenia i jedno opowiadanie:

* Krainę tysiąca i jednej klątwy - tłumaczenie opisu Arabii który pojawił sie wraz z wydaniem ich armii do bitewniaka Warmaster
*Kroniki Tilei - tłumaczenie krótkiej historii Tilei z podręcznika Armybook: Dogs of War do piątej edycji WFB.
* Historia Nipponu - tłumaczenie fanowskiego tekstu opisującego historię tego bazowanego na Japonii kraju. Nie mam pojęcia skąd wziąłem ten tekst, wydaje mi się że z martwego już portalu Warhammer.net.
* Piszczący w ciemności - opowiadanie które zajęło drugie miejsce w Konkursie Skaveńskim organizowanym z okazji urodzin Zamku Drachenfels, jest ono mocno inspirowane pracami Lovecrafta.
Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 197
Posty na forum: 0

Blog

Notki: 2
Polecenia: 5
Komentarze: 11
Odsłony: 8

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0