Kometa

Kometa
Imię i nazwisko: Koralina Jones
Dołączyła: 2 listopada 2008
Urodziny: 17 sierpnia
Miasto: Warszawa
Zainteresowania: - Co będziemy robić tej nocy Móżdżku? - To samo co każdej Pinky... - Spać? - Nie idioto, spróbujemy opanować świat!
Strona www: http://gavran.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

"Oto i on. Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć."

Wygląda jak obłąkana, wyliniała hiena. Od dziecka chora z ambicji, spala się wymyślając sytuacje, w których mogłaby zabłysnąć. Nieurodziwa, zajmuje się z braku propozycji wszelkimi możliwymi działalnościami. Tańczy towarzysko, pisze książki o pryszczach dla nastolatków, szyje spadochrony, projektuje schrony atomowe i zastanawia się, jakim cudem mężczyźni mogą patrzeć na inne kobiety. Jedyne co ją może uradować, to jakaś brzydsza koleżanka. Przeważnie jest głęboko nieszczęśliwa. Wykorzystuje każdą okazję, żeby zaistnieć. Niezbyt efektowna i inteligentna, opowiada bez końca nudne historyjki o swoich planach. Nie ma żadnego sexappealu. Erotycznie oziębła, nie szanująca niczego i nikogo, czasami złowi jakiegoś zakompleksiałego mężczyznę, któremu wmówi, że jak będzie grzeczny, zabierze go na lody na Florydę.

Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 44
Posty na forum: 7

Blog

Notki: 9
Polecenia: 60
Komentarze: 72
Odsłony: 902

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0