GlaViuS

GlaViuS
Imię i nazwisko: Szymon Konicz
Dołączył: 19 sierpnia 2008
Urodziny: 19 kwietnia
Miasto: Rumia / 3miasto
Zainteresowania: Fantastyka, ASG, DoD
Strona www: http://www.smutnapanda.xaa.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Jestem z Trójmiasta, a konkretnie z Rumi. Skończyłem studia i zaczynam powoli pracę zawodową, główną przyjemnością jest czytanie dobrych książek z szeroko pojętej fantastyki. Pomyśleć, że pierwszą książką, jaką przeczytałem był Hobbit, którą dostałem w pierwszej klasie Liceum na klasowej Gwiazdce. I tak wciągnąłem się w całą tę literaturę, zaczynając właśnie od Tolkiena, Sapkowskiego i Patricii McKillip (chyba tak się pisze) najbardziej pasuje mi Legenda Gemmela i cykl Elenium Eddingsa, ale wiele jest bardzo dobrych książek.

W RPG zacząłem bawić się w 2 klasie liceum ale po kilkunastu sesjach zabawa z powodu problemów międzyludzkich została przerwana. W 2005 roku trafiłem na TIR czyli Trójmiejską Inicjatywę RPG i tam już zostałem. Mogłem tam poznać wielu spoko ludzi i znowu znaleźć ekipę do RPG, czy też poznać inne formy rozrywki jak Larpy czy Airsoftoft gdzie na larpach Avestańskich, w których pomagałe zostałem kapitanem Erenesto Glaviusem, bojownikiem o wolność Kaszebii ( za moją głowę wyznaczono nagrodę ).

Udało mi się grać w: Erthdawn, Neuroshimę, Monastyr, DnD 3.0 i 3.5, 7th see, Crystalicum, Zew chtulhu, Cyberpunk 2020, Legendę 5 Kręgów, Warhammer 2ed, Savage Worlds, nowy Świat Mroku, Star Wars d6, Gasnące Słońća

Ostatnio staram się Mistrzować i jakoś chyba nawet mi to idzie skoro chłopacy chcą grać dalej.

Oprócz tego z dwoma dobrymi kolegami jako grupa SLiM zrobiliśmy Larpa pod tytułem "Pielgrzym", którym udało nam się wygrać Złotą bramę. Zastanawiam się kiedy zabierzemy się za coś jeszcze??

Od 29 marca 2009 razem z ekipą znajomych tworzymy nie formalną grupę "Smutna Panda". Większość ludzi to studenci z Rumi, ale jest też już parę osób z innych miejsc. W ramach Smutnej regularnie gramy w planszówki, RPG i Day of Defeat 1.3. Na razie mamy już ponad rok kilka nowych twarzy. Co jakiś czas dogrywamy jakiegoś nowego MG na kampanie czy na jedno strzałówki. Powoli się rozwijamy i jest dobrze.

Ulubiona planszówka to Shogun za swoją losowość w elemencie wojny i Bang za największą bekę w trakcie rozgrywek :)

Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 0
Komentarze: 14
Posty na forum: 9

Blog

Notki: 2
Polecenia: 12
Komentarze: 41
Odsłony: 102

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0