Courun Yauntyrr

Courun Yauntyrr
Imię i nazwisko: Wojciech Kominek
Dołączył: 4 stycznia 2007
Urodziny: 20 listopada
Zainteresowania: Fantastyka, książki, po trochu sport, malowanie i pływanie
Strona www: http://www.photoblog.pl/kleantes
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

O mnie, czyli karta postaci

Wszystko zaczęło się w 1987 r. To już było po stanie wojennym, tuż przed ostrymi zmianami i upadkiem komunizmu. Można więc powiedzieć, że narodziłem się jeszcze w komunizmie, choć dorastałem już w wolnej Polsce.
Ponoć w czasie ciąży byłem spokojnym dzieckiem. Nader spokojnym - chciało by się rzec. Nie chciałem wychodzić z brzuszka u mamy, ale mnie wypchnęli na siłę - co za pech.
Dzieciństwo upłynęło nader szybko - niewiele z niego pamiętam, więc liczę wszystko od czasów przedszkola i zerówki. W drugiej klasie zepchnąłem kolegę ze schodów za ubliżanie mojej matce. Cóż - wpadła wtedy pierwsza i jedyna uwaga do dzienniczka ucznia. A uczyłem się dobrze aż do gimnazjum - w drugiej klasie tegoż tworu przeżyłem zachwyt wolnością, kolegami i lenistwem. Szczęściem rok później kończyłem już z wyróżnieniem i trafiłem do liceum. I LO okazało się miejscem, które polubiłem najbardziej. Klasa była średnia, ale kilka osób wartych uwagi. Potem studia - administracja na UŁ w Łodzi. Rzecz jasna dzienna, choć patrząc dziś na plan powinienem dodać - "i wieczorna".

Osobowość

Z początku myślałem, że jej nie mam. Teraz jestem złośliwy, czasami zbyt chłodny względem ludzi, nietowarzyski, zazdrosny i w wielu momentach próżny. Wymieniać dalej?

Zainteresowania

Fantastyką interesuję się od czasów gry w drugiego "Baldur's Gate". Potem przyszły książki, jak WPK ("Upadek" i "Powstanie"), więc jest to historia stosunkowo młoda. Wciąż rozwijam tę pasję i uczę się nowych rzeczy.
Kolejna sprawa pojawiła się odnośnie pracy w serwisie GameExe - lubię pisać. Piszę o grach, prowadzę dwa blogi, photobloga także. Kilka osób wysoko ceni sobie moje dzieła, choć ja rzecz jasna pozostaję względem nich sceptyczny.
Poza tym lubię pływanie, choć nie robię tego zawodowo z przyczyn zdrowotnych.

Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 2
Komentarze: 25
Posty na forum: 52

Blog

Notki: 13
Polecenia: 41
Komentarze: 62
Odsłony: 287

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0