YuriPRIME

YuriPRIME
Imię i nazwisko: Kamil Białas
Dołączył: 8 kwietnia 2006
Urodziny: 26 czerwca
Miasto: Uć
Zainteresowania: Mopsy i basety
Strona www: http://www.youtube.com/user/YuriPRIMEpoland
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Człowiek, Polak, Słowianin, co do Anglów, Sasów i Indian zza morza gada po angielsku na swoim Youtubasie i wielce mu z tym dobrze, że o pasji RPGowiej dzielić się może i wspominać, że Polska nie prowincja Mongolska, RPGi też mamy! :)

Zagorzały anty-fan quasi-średniowiecznych-pulp-fantasy, który nie gra z założenia w żadne niby-tam-mroczne-wieki-historii gdzie nie ma broni palnej.

Wielbiciel bassetów i inszych leniwych psów. Człek z ambicją by kupić sobie mopsa, walnąć mu mini ubranko brytyjskiego szlachcica z końca okresu Rewolucji Francuskiej i nazwać Lord Barkinson.

Gardzi kotami i prycha na te kudelce z równym obrzydzeniem jak to zarezerwowane lewicowym 'myślicielom' szkoły Frankfurckiej.

Zdarzyło mu się popełnić wiele opowiadań, a powieść nawet, z tym, że politycznie poprawne, grzeczne nie były, a kobietom, gejom i osobom inno-skórym czci wedle wzorca TVNowskiego nie oddały, przez to wielce bulwersyjne.

Z reguły nie wikła się w rozmowy polityczne, ba! Nie temu, że się na tej nie zna, tylko temu, że "wydaje mu się" jakoby o niej wszystko już wiedział. Z tym, że on już wie i doszedł do tego, że mu się 'wydaje' podczas gdy inni tenże stopień mają jeszcze na horyzoncie.

Anty-demokrata, monarchista i skrajny, radykalny libertarianin... czy jak się to odmienia.
No widzicie? Nie mamy o czym gadać...

W dodatku jestem zdeklarowaną lesbijką - bo skoro tych centrum zainteresowań są tylko inne panie, to ja się chcę do waszego klubu zapisać!

Lenio-lubiec, wypoczywacz,
mięsożerca stepów ruskich
znowu ziewa, znów się nudzi
a na gębie wąs ma pruski

Kapelusznik... Niczeanin,
były palacz, walc-kaszkieton,
przemarudnik, pan kłuciciel,
piwo, czaj, Full-metal-beton.


Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 1
Komentarze: 686
Posty na forum: 115

Blog

Notki: 48
Polecenia: 416
Komentarze: 941
Odsłony: 3192

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0