Blog

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 12.

Koniec 35 edycji Karnawału Blogowego

30-09-2012 20:12
10
Komentarze: 1
W działach: karnawał blogowy
Zgodnie z obietnicą zamykam 35 edycję Karnawału Blogowego. Tym razem bloggerzy napisali 19 notek blogowych, ponieważ polterowy edytor mnie przerasta, notki można przejrzeć pod tym linkiem. Dziękuję wszystkim uczestnikom za teksty, dzięki temu widać, że Karnawał jeszcze nie umarł i ma się całkiem nieźle. Kolejną edycję poprowadzi kbender, nowy temat powinien pojawić się na dniach.

Ostatnie godziny Karnawału Blogowego #35

29-09-2012 16:29
5
Komentarze: 2
W działach: karnawał blogowy
Przypominam, że jutro o 20 kończy się obecna edycja. Jest jeszcze trochę czasu by coś napisać. Obecnie mamy 17 wpisów. Zachęcam do pisania ;-)  Według słów kolejnego prowadzącego, wpis o temacie kolejnej edycji powinien pojawić się następnego dnia lub odrobinkę później.

Karnawał Blogowy RPG #36 - edycja specjalna

25-09-2012 13:49
16
Komentarze: 0
W działach: karnawał blogowy
Chętny do prowadzenia kolejnej edycji już się zgłosił, więc z pewnością się ona odbędzie. Chwilowo jednak prowadzącego pozostawię anonimowym, jeśli zechce to sam się przyzna. Sethariel podrzucił jednak pomysł co zrobić dodatkowo na ten okrągły jubileusz. Zapraszam do zapoznania się z wpisem i czekam na opinie.

Karnawał Blogowy RPG #35 – kończy się wrzesień

24-09-2012 09:34
8
Komentarze: 4
W działach: karnawał blogowy
Przypominam, że do końca tej edycji karnawału zostało tylko 7 dni. Jeśli ktoś miał zamiar coś napisać to chyba nadchodzi najwyższy czas by się za to zabrać. W ostatniej chwili ciężko się pisze więc odradzam odkładanie tego na niedzielny wieczór. Jak na razie pojawiło się 7 wpisów, można się z nimi zapoznać tutaj.  Jak do tej pory nikt się nie zgłosił do prowadzenia kolejnej edycji, jeśli ten stan się utrzyma to poprowadzę ją sam, z tematem ponownie wybranym drogą ankiety. Jeśli ktoś ma pomysł na nową edycję to czekam na zgłoszenie w dowolnej formie(mail, PW, komć) do 29 wrz...

Karnawał Blogowy RPG #35 - systemy autorskie

05-09-2012 19:56
12
Komentarze: 4
Drugi raz w historii tej zabawy blogowej przypadł mi zaszczyt prowadzenia kolejnej edycji Karnawału Blogowego RPG. Wpisy z poprzednich edycji można znaleźć tutaj. Tym razem o wyborze tematu zadecydowali sami uczestnicy głosując na stronie Sethariela w ankiecie. Zgodnie z obietnicą tematem 35 edycji Karnawału będzie zwycięski temat z ankiety, której wyniki sprawdziłem o 20:00. Wyszło na to, że tematem przewodnim tej edycji będą systemy autorskie. Jest to raczej szeroki temat, w ramach którego będzie można podzielić się swoimi przemyśleniami na temat autorek, zaprezentować światu...

Karnawał blogowy #35 - ankieta

05-09-2012 09:15
9
Komentarze: 1
W działach: karnawał blogowy
Będę prowadził nową edycję karnawału blogowego. Mamy lekki poślizg, bo toczyła się dyskusja nad sensem tej imprezy na blogu Sethariela. Temat można wybrać głosując w ankiecie na owym blogu - w prawym górnym rogu. Jako, że czas nas goni głosować można dzisiaj do godziny 20:00 potem sprawdzę co wyszło i wrzucam temat.

Zna ktoś ten serial o Supermanie?

28-06-2012 17:59
0
Komentarze: 4
W działach: superman, niezwykle frapujące problemy
Gdy byłem mały oglądałem serial rysunkowy, w którym występował młody Superman. Serial chyba na bank był z lat poprzedzających 1985 rok, może lata 60?. Nie wiem czy opowiadał o Supermanie ogólnie czy tylko o jego dziecięcych przygodach. Jedyna scena jaką z niego pamiętam to mały Clark Kent podgrzewający przy pomocy swojego laserowego wzroku hot dogi w jakimś sklepie. Kojarzy ktoś ten serial/film? Moje Google-fu wydaje się być za słabe tym razem.

Nagie kobiety w RPG

12-06-2012 12:57
16
Komentarze: 44
W działach: cycki, koks, tajski boks, afterbomb
Przy okazji dyskusji o roli cycków w promocji RPG. Poniżej kilka przykładów na to, że można reklamować cyckami bez pokazywania cycków w taki sposób jak zrobiono przy promocji Afterbomb. Wszystkie linkowane zdjęcia pochodzą z bloga wydawnictwa Paizo, twórców Pathfindera. Na pierwszy ogień modelka przebrana za zaklinaczkę Seoni. Następnie zwyciężczyni konkursu na kostium przebrana za barbarzyńską wojowniczkę Amiri. I na sam koniec jeszcze jedna fanka jako wiedźma Feyia. Jak widać przy odrobinie smaku da się zrobić reklamę z kobietą bez pokazywania gołej modelki w hełmie i z gnatem w ręce...

Wrażenia z gry w D&D Next

08-06-2012 12:34
15
Komentarze: 9
W działach: D&D Next
Kilka wrażeń na szybko z rozegranej wczoraj sesji D&D Next. Trollfest i zaczępki pod wpisem będę kasował. Przy okazji - ten edytor tekstu faktycznie woła o pomstę do nieba. Jeśli tekst się rozleci w jakiś sposób przez moje nieumiejętne obsługiwanie go to kopia jest tutaj. Drużyna składała się z ludzkiego kapłana Pelora, krasnoludzkiego wojownika, niziołeczego łotrzyka i elfiego maga.  Bohaterowie przybyli do strażnicy na pograniczu, gdzie mieli uzupełnić załogę twierdzy. Od miejscowego kapłana Pelora dowiedzieli się, że władca strażnicy oferuje 50 sztuk złota za rozprawi...

W czterdziestym tysiącleciu jest tylko przyjaźń

05-06-2012 09:31
6
Komentarze: 7
W działach: przyjaźń, równość i inne bzdety, space marines
Kucyki są wszędzie. Niestety chyba nie doczekamy się kucyków chaosu, ale same kucyki w power armorach prezentują się już wystarczająco mrocznie.