Blog

Wyświetlono rezultaty 11-20 z 65.

Lolcontent

21-08-2014 16:04
5
Komentarze: 10
Lolcontent
Nie tylko Kryształami Czasu człowiek żyje. Mój hipsterski i lewacki blog przekroczył właśnie 90000 odsłon. Z tej to okazji lista najdziwniejszych haseł z wyszukiwarki, przez które ktoś do mnie trafił. Listę mógłbym oczywiście przykleić tutaj, no ale mogłoby to grozić banem. Odważni klikać tutaj.

Sil się unieśmiertelnił!

18-08-2014 11:14
7
Komentarze: 4
No właśnie, my tu gadu gadu, a Sil, się unieśmiertelnił. I nie potrzebował 500000 złotych. I krytycy mówią! prawdziwe odświeżający był dopiero (...) Sil. W Silu zaprezentowano mechaniki, które bardzo wyróżniają go we własnym gatunku. W Silu można się dobrze bawić.

O Immersji

16-08-2014 11:46
6
Komentarze: 9
Gdybam i się zastanawiam o różnych rodzajach immersji w rpg. Jeżeli kogoś interesuje, zapraszam tutaj.   A malkontentów zapraszam poniżej.   Dzisiaj sobie będę gdybał i przypuszczał, ale przy okazji powoływał się na teorie Ernesta W. Adamsa (oraz Staffana Björka i Jussiego Holopainena).   Jeżeli mówi się o immersji w ujęciu RPG, to przypuszczam że prawie zawsze ma się na myśli zanurzenie w świecie wyobraźni czy wchodzenie w swoją postać by czuć to co ona. Ale dzisiaj podumam o rozdzieleniu immersji na kilka typów (chociaż podział nie mój, z teorią sobie w ujęciu RPG j...

Kryształy Czasu vs. Sponsorzy Beamhita

14-08-2014 08:10
5
Komentarze: 25
No i się wydało. Wydawnictwo Wydawnictwo zapłaciło mi grube miliony. Miała być tajemnica, ale ASz i przyjaciele mają nagrania. Dlatego nie ma sensu już dłużej kłamać, więc przyznaję się do winy. "Jak niektórzy z was bardzo wnikliwie zauważyli konkurencja nie śpi i zaczyna tworzyć czarny pijar. Kilka sponsorowanych "kontrartykułów" sami wykryliście. Nie spodziewałem się że są tacy szybcy. Staram się na nich nie zwracać uwagi, ale dziękuje że wy zwracacie. Wyrządzili KC tyle złego, że wolę o tym nie myśleć."

Saga o Katanie - fragment

08-08-2014 21:46
5
Komentarze: 4
Hurra! Zdobyłem fragment z którejś dopiero się tworzącej powieści, nie pamiętam czy to był tom 7 część druga, czy tom 8 część pierwsza! Klikać tutaj! TL,DR Jaja se robię.

RPG a DAY oraz FIGHT!

06-08-2014 18:16
0
Komentarze: 0
W działach: RPG
RPG a DAY oraz FIGHT!
Nie sądziłem, że przyjdzie mi znowu napisać coś o systemie RPG FIGHT! Ale stało się. Trwa akcja RPG-A-DAY, gdzie codziennie pisze się na jakiś temat erpegowy (jak widać, wybieram wybiórczo tematykę). Dzień Szósty to niestety temat o ulubionym systemie, w który nigdy się nie zagrało. Jasne, takich systemów mam kilka - Bliss Stage, Pendragon czy Motobushido. Ale to FIGHT! ma (niestety) tutaj pierwsze miejsce.   Chętnych do poczytania o FIGHT! zapraszam na bloga właściwego.   TL;DR FIGHT! to system w który chcę zagrać od 4 lat, ale mi się nie udaje.

Strażnicy Galaktyki

05-08-2014 19:37
6
Komentarze: 6
Strażnicy Galaktyki
Okey, Strażnicy to fajny film. Jeżeli ktoś zainteresowany, dlaczego warto, to proszę tutaj:   O tutaj klikać.   Wersja TL;DR Warto dla Rocketa.

System NN

02-08-2014 21:01
5
Komentarze: 20
Jakiś czas temu zakończyły się spotkania cykliczne Expowisko. Umieszczam linka do darmowego systemu NN, który został tam zaprezentowany.   Klikać tutaj.

Porozmawiajmy - Koncepcja i Intencje

25-06-2014 00:30
7
Komentarze: 8
W działach: RPG
Porozmawiajmy - Koncepcja i Intencje
Tak kiedyś było (i pisze to oczywiście z mojego doświadczenia, by tłum się zaraz nie zleciał oburzony, że pitolę), że nie wypadało rozmawiać ze swoim MG co do oczekiwań względem sesji, nie można było zwracać uwagę na to, które wątki chcielibyśmy dalej pociągnąć, nie można było proponować dodatkowych wątków, i broń Gygaxie, byś śmiał określić które cechy koncepcyjne twojego bohatera miałyby być nienaruszalne. Gdy byłeś graczem, miałeś brać to, co dawał MG. I nie grymasić. Czasy kiedy MG był totalnym dyktatorem trochę jednak odeszły.   Z prawdami objawionymi jest tak, że niby każdy o n...

Słów kilka o Exalted 3 edycja

19-06-2014 12:54
7
Komentarze: 0
W działach: RPG
Dla zainteresowanych, piszę o Exalted 3 edycja i czym się różni wróbel od zwłaszczy. Pomazańcy z dajkatanami klikać tutaj!