Blog

Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.

Pomoc do WFRP 3 v6

09-08-2012 12:18
14
Komentarze: 2
W działach: Pomoce do gry
Pomoc do WFRP 3 v6
Udało mi się poświęcić trochę czasu na przetłumaczenie zaktualizowanej wersji pomocy do gry dla 3 edycji WFRP - REFERENCE GUIDE By Court Dimon v6.0 Pdf pobierzecie z poniższych adresów: - KLIK Oryginał można znaleźć TUTAJ Przy okazji informuję, iż wczoraj ukazało się nowe, oznaczone nr 9, wydanie Liber Fanatici, które zostało podzielone na dwie części. Druga część jest w przygotowaniu. To już trzeci dodatek fanowski spod szyldu Liber Fanatica poświęcony Tredycji. Edit: Wprowadzono drobne poprawki.

Zetodwudziestosław

13-09-2010 17:48
5
Komentarze: 1
W działach: Pajacyk
Co to jest Zetodwudziestosław, zapytacie? Ano, to nic innego jak mały twór, który ma zadanie wyręczać nas w żmudnym klikaniu w różne strony typu "Pajacyk". Dzięki Zetodwudziestosławowi klikamy tylko raz, programik resztę załatwia za nas. Zetodwudziestosława można również pobrać w .exe na swój pulpit, by klikać z rana.

Nadeszła Wiecznoc?!

04-09-2010 14:56
6
Komentarze: 8
W działach: Evernight
Dzisiaj jest sobota, prawda? Kurierzy bez odpowiedniej dopłaty nie przywożą paczek w soboty, prawda? Nieprawda! Jeśli nie wiesz o co mi chodzi - zajrzyj tutaj Siedziałem spokojnie na kanapie, gdy nagle dosłyszałem swój wibrujący telefon, ruszyłem doń, by spojrzeć, kto dzwoni - Nie znam go. - stwierdziłem, i wtedy szybka myśl wprawiła mnie w Szok - Kurier! Musiałem zdać test Ducha, udało mi się z przebiciem... odebrałem. Nie minęło wiele czasu, bym w rękach trzymał rozpakowaną paczuszkę z moim Evernightem (numer limitki 76, jej!). Szybki rzut oka - jest tak ja mówili. Ładne wykonanie, przeb...

Pomoc do WFRP 3 edycji

01-09-2010 00:20
11
Komentarze: 6
W działach: Pomoce do gry
Przetłumaczyłem (głównie dla swoich graczy) pomoc do gry, która zwie się GM Sheets 2.0. Uznałem, że podzielę się swoimi wypocinami ze społeczeństwem. Pobierajcie i piszcie, gdy zobaczycie jakieś błędy. Pomoc do WFRP 3 edycji (poprawiony) EDYCJA: Jestem w trakcie tłumaczenia zaktualizowanej wersji (4.0) tejże pomocy, ale idzie mi to dość topornie. Na razie, jako przedsmak, wstawiam LINK do oryginału.