Blog

Wyświetlono rezultaty 41-50 z 86.

Długie podanie o fazie grupowej

20-06-2012 00:01
10
Komentarze: 19
W działach: Bzdety
Faza grupowa za nami, pora więc na moje małe podsumowanie wrażeń.  Grupa A  Najsłabsza grupa mistrzostw. I niestety w tej najsłabszej grupie Polska zajęła ostatnie miejsce grając przez jeden mecz przyzwoicie i przez dwa bardzo nierówno ze wskazaniem na słabo. Osobiście czuję się zawiedziony postawą polskich piłkarzy. Pomijam "poodpadnięciowe" przepychanki o bilety dla rodzin i premie. Rozczarowali mnie brakiem woli walki na boisku.  Taktykę "długa piła na Lewego" pominę milczeniem.  Co cieszy? Odpadnięcie ruskich. Od razu lepiej się poczułem...

Krótka piłka o dzisiejszych meczach

18-06-2012 22:42
11
Komentarze: 47
W działach: Bzdety
No i stało się, Irlandczycy odpadli z zeroma punktami, ale grali tak, jak powinni byli grać nasi - do końca, z zaangażowaniem i bez odpuszczania. Szkoda mi też Chorwatów, bowiem ich odpadnięcie oznacza, że z dzisiaj grajacej grupy wyszły dwa nudne zespoły. Włosi nudną grę mają wbudowaną w serca, natomiast hiszpański football tysiąca podań, jest jak sos tysiąca wysp. Niby smaczny, a rzygać się chce.

Nie do końca o meczu

17-06-2012 00:18
8
Komentarze: 46
W działach: Bzdety
Chciałem podziękować panu Szpakowskiemu za kolejny mecz, którego oglądanie obrzydza mi jego komentarz i powiedzieć, iż następne mecze komentowane przez pana Sz. oglądać zamierzam w zagranicznych stacjach. Wcześniej w meczu Irlandia - Hiszpania miałem dosyć "fapfapowania" się na temat gry Hiszpanów, ale to, co ten pan odstawiał dzisiaj przekroczyło granice mojej cierpliwości. Mecz z wyciszonym dzwiękiem ogląda się trochę dziwnie, ale da się przywyknąć.

Muzyka wojny secesyjnej vol. II - Irish Volunteers

15-06-2012 17:15
9
Komentarze: 0
W działach: Planszówkowo, Historyczna ciekawostka
Muzyka wojny secesyjnej vol. II - Irish Volunteers
Część druga muzyki wojny secesyjnej, tym razem poświęcony utworom irlandzkich żołnierzy walczących dla Unii. A w bonusie krótki rys historii 69th New York Militia od 1860 do 1865 - prawdopodobnie najbardziej znanego irlandzkiego oddziału biorącego udział w wojnie secesyjnej (jeśli kogoś nie interesuje część historyczna zachęcam do przewinięcia w dół do linków z utworami). Pierwszym ważnym wydarzeniem w omawianym okresie, w którym brał udział 69 Regiment był skandal do którego doszło podczas wizyty Księcia Walii w Stanach Zjednoczonych w 1860 roku. Dowódca regimentu, Michael Corcoran, odmówił...

Muzyka wojny secesyjnej vol. I

13-06-2012 16:25
14
Komentarze: 13
W działach: Planszówkowo, Historyczna ciekawostka
Muzyka wojny secesyjnej vol. I
Jak część z Was pamięta (chociażby z mojego raportu o dwóch krótkich planszówkowych rozgrywkach) jestem miłośnikiem gier planszowych w realiach wojny secesyjnej. Dziś nie będzie bezpośrednio o samych planszówkach, ale nadal zostajemy w tematach okołożetonoprzesuwaczowych.Jako, że bardzo lubię, gdy w trakcie gry w tle przygrywa muzyka z epoki (którą uwielbiam także w sytuacjach poza planszówkowych), mam dla Was cztery polecanki muzyczne. Miłego słuchania. Battle Cry of FreedomAbsolutny klasyk wojny secesyjnej, choć bodajże Noah Andre Trudeau przytacza...

Kacapskie gieroje vol. 2

10-06-2012 19:51
1
Komentarze: 10
LINK

Kacapskie gieroje

09-06-2012 14:48
1
Komentarze: 0
W działach: Bzdety
Link

Wielka szkoda

08-06-2012 23:10
7
Komentarze: 34
W działach: Bzdety
Wielka szkoda, że nasza reprezentacja tak spartaczyła drugą połowę. Po pierwszej byłem pełen ostrożnego optymizmu, bo wyglądało, że wreszcie w polskim futbolu pojawiła się nowa jakość. Niestety, to, co działo się po przerwie przypomniało mi, czemu generalnie nie oglądam nieturniejowych meczy Polaków. Chaos, brak sensownej gry, bezradność i brak walki sprawiły, iż to ostatecznie Grecy byli bliżej zwycięstwa. Słowa uznania dla Tytonia za wybronienie karnego i "karny kop w zad" dla naszej drużyny. Tak, żalę się, bo jest mi źle. Miało być jak nigdy, a póki co jest jak zawsze.

4Eva

01-06-2012 16:12
7
Komentarze: 39
W działach: Poltertrulove
Ponieważ w temacie o "przesypianiu się penisododatnich z waginoujemną osobą czarującą" Eva zmartwiła się, że jej nie lubię, postanowiłem zadedykować Jej piosenkę. :* Linkuś :* A dla wszystkich pozostałych osób które tu zajrzą mam linko-prezent z okazji Dnia Dziecka Miłego słuchania.

Mechanika mojego nieistniejącego RPGa

31-05-2012 21:55
7
Komentarze: 23
W działach: RPG
Chciałbym Państwu przedstawić mechanikę, którą wykorzystam w moim systemie, który nigdy nie powstanie. Prelekcja miała miejsce w czasie Sigmaiotiakonu. Prelegentami jest trójka współautorów tego systemu. Zapraszam! Prelekcja PS. Uwaga, hejterów będę kasował.