Blog

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 86.

Warto rozmawiać gdy nie wolno dyskutować!

12-09-2014 13:27
4
Komentarze: 37
Warto rozmawiać gdy nie wolno dyskutować!
Regulamin mówi o dyskusjach, nie rozmowach. Jak już napisałem gdzie indziej, pomyślę nad zmianą w tym punkcie regulaminu. rozmowa - «wzajemna wymiana myśli za pomocą słów» dyskusja - «ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków» Naprawdę nie wiem, czy śmiać się, czy zapłakać nad poziomem tego wszystkiego.

Do Kamulca

12-09-2014 00:31
2
Komentarze: 15
Kamulcu, ponieważ wyrzuciłeś ten komentarz ze swojego bloga wrzucę zbliżony tutaj. Kamulec napisał: Oczywiście jeśli miałbyś jakiś konkretny pomysł, jaki zapis byłby zwięzły, bardziej precyzyjny, a też rozwiązywał problem kłótni, czy złośliwych komentarzy, to chętnie skorzystam. "Zakazuje się komentowania" Trzy słowa, a rozwiążą problem kłótni i złośliwych komentarzy. PS. Wszelkie komentarze Kamulca tutaj będą kasowane (Repek + Petra style w akcji).

Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie!

11-09-2014 20:53
5
Komentarze: 11
Komentarz polecają: Senthe, Repek Pomyślcie nad zbanowaniem trollerskiego kółka wzajemnej adoracji, skoro cały czas piszą o autorytaryzmie, nierównym traktowaniu i innych urojonych problemach, niech mają chociaż namiastkę. Wiedząc, że były rednacz jest takim Człowiekiem Honoru i Prawa od razu śpię spokojniej. Dziękuję!

"To the Copse of Trees!" czyli planszówkowy AAR

09-09-2014 01:02
9
Komentarze: 4
Wreszcie, po kilku tygodniach przerwy udało mi się zagrać kolejną partię w znajdującą się u mnie ostatnio "na tapecie" grę planszową. Last Chance for Victory (MMP), bo tak brzmi jej tytuł opowiada o trzydniowych zmaganiach Armii Północnej Wirginii z Armią Potomaku pod Gettysburgiem.  Zgodnie z tradycją ja wcieliłem się w rolę Konfederatów, natomiast dowodzenie wojskami Unii było w rękach Ricky'ego - doświadczonego wargamera, który jednak stawia dopiero swoje pierwsze kroki z grami taktycznymi od MMP. Jego bilans starć ze mną w Last Chance for Victory to dwie przegrane, w ty...

Katan Goes Forth PLUS BONUSOWY CYTAT!

07-09-2014 14:03
6
Komentarze: 39
Siries szit insajd Wbrew ogólnej rzezi wokół, Która śmierci da protokół, Aby przetrwać te zmagania I nie zginąć z ręki drania, Ponoć autentyk: "Systemy RPG, w których Mistrz Gry nie oblicza wyniku rzutu, tylko sam decyduje, co się przytrafia graczom, są oznaką upadku cywilizacji zachodniej, dlatego też mamy arabski Jyhad we Francji." Artek Szyndler.

Konkurencja dla "Polskiego Tolkiena"

29-08-2014 23:48
5
Komentarze: 31
Nie jest łatwo być największym grafomanem i bełkotmasterm polskiej literatury - trzeba zmagać się z takimi tuzami jak Ziemiański i tymi, których przez litość nie wymienię. Dodatkowo do stawki dołączył nowy Orzeł. Cieszcie się i wybaczcie mi podłe źródło

Do szelesta. Z zażaleniem.

27-08-2014 14:13
5
Komentarze: 18
Do szelesta. Z zażaleniem.
Szeleście drogi. Ostrzegaj ludzi, że wrzucasz obrzydliwe linki. Jadłem pysznego burgera domowej roboty, gdy nieopatrznie kliknąłem, pełen dobrej wiary, w Twój linkuś. To coś (chodzi oczywiście o "coś" w znaczeniu strona zalinkowana), co zobaczyłem spowodowało, że straciłem apetyt, a niedojedzony kawałek krówki czuje się odrzucony i nie rozumie dlaczego nie chcę go skończyć. PS. Zdjęcie przedstawia anonimowego burgera i ma jedynie ukazać dramat niedojedzonego posiłku.  

Administracjo, jak długo będziesz tolerować takie coś?

11-08-2014 23:31
4
Komentarze: 5
Iselor do Agrafki napisał: A teraz dziewczynko napisz coś z sensem i nie trolluj.  Regulamin jasno stanowi, iż (wytłuszczenia moje): Kategorycznie zabrania się:   Obrażania, poniżania, lżenia, pomawiania i wyszydzania innych osób (w szczególności użytkowników serwisu) i instytucji. Zakaz ten rozciąga się w szczególności na wyzwiska, ataki i wyraźne przejawy dyskryminacji związane z rasą, płcią, seksualnością lub przekonaniami religijnymi.   Komentarz Iselora w jawny sposób traktuje z góry Agrafkę wyłącznie dlatego, iż jest kobietą (do tego odmawia jej kobiecości używają...

Złota myśl. Także do zastosowania w RPG

09-08-2014 15:34
5
Komentarze: 18
"Siła fizyczna jest konstruktem społecznym, nie faktem biologicznym." (tak, to autentyk feministycznej myśli)

Nagroda RepNacza

31-07-2014 12:34
2
Komentarze: 34
Nagrodę RepNacza w tym miesiącu otrzymuje Battle_Axe za kasowanie komentarzy bez jakiegokolwiek ładu i składu, czym pokazuje, że jest godnym użyszkodnikiem Poltera i, w przyszłości, kandydatem na miejsce zwolnione przez wieloletniego ulubieńca wszystkich RedNacza R. Brawa dla tego pana!