Blog - wielkie pytania

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Czemu RPg umierasz???

07-01-2012 17:46
11
Komentarze: 31
W działach: wielkie pytania
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... Odrywam się na chwile od nauki do licencjatu (tak studia nie pszelewki) żeby podzielić sie smutkiem. Ja już nie moge grać w Rpg bowiem w dorosłym życiu czasu mało. Zresztą drużynka się posypała. Może to i lepiej bo Rpg jakie znam umarło już chyba. Teraz młodzież ma własne RPg gdzie zamiast wyobarźni są kostki i sztywne trzymanie WBF. Przecież w Rpg powinno być jak w prawdziwym średniowieczu. Mnie sie nigdy nie zdażyło żeby MP powiedział "rzuć se z tabelki". Przecież postacie nie rzucają kostki. W naszym Rpg wszystko było dokładnie odzworowane. MP poszedł do bra...

Strzeżmy się fałszywych proroków

19-08-2011 16:59
6
Komentarze: 60
W działach: wielkie pytania
Hmmmmmmmmmmmmmmm... Smuci że na Poltergeiście są tacy, co mówią katolikom jak mamy wierzyć. Jak ktoś ma inne zdanie nie dadzą dojść do głosu tylko uciszą cenzurą. A ja myślę że tak nie powinno być. Od tego są księża. Studiowali długo na seminarium żeby się na tym znać. Okażmy trochę zaufania naszym duszpasterzom i "strzeżmy się fałszywych proroków". Wiem że się narażam ale apeluję, żeby nie dać się porwać takim demagogom bo to jest przecież stronka o rpg. Rozmawiajmy tu o rpg bo na tym się znamy i nie bawmy się w mądrzejszych od papieża.

Dlaczego musimy się nienawidzić???

03-06-2010 14:52
3
Komentarze: 13
W działach: wielkie pytania
Hmmmmmmmmm... Znowu zaglądam poczytać o rpg a znajduję kłótnie. Po co ta zawiść wśród nas? Przecież wszyscy kochamy fantazy, co powinno nas łączyć zamiast dzielić. Bądźmy dorosłymi ludźmi i szanujmy siętrochę bardziej. Szczególnie dziś w dniu świątecznym traktujmy bliźnich jak ludzi.