Blog - teatr

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 11.

Wybieracie się na Oldtown 2014?

19-07-2014 22:47
3
Komentarze: 0
W działach: literatura/teatr
Wybieracie się na Oldtown 2014?
Jeśli wybieracie się na Oldtown 2014, zapraszam na mój punkt programu - spektakl Kopuła. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na moim facebookowym fanpage'u. Polecam też odwiedzić stronę Oldtowna.

Będzie 2. część Najemników.

10-06-2014 19:59
9
Komentarze: 2
W działach: literatura/teatr
Będzie 2. część Najemników.
Ostatnie poprawki po mojej stronie zakończone - tekst powieści został przesłany do wydawnictwa - tym razem do Studio Truso, które już wydało ebooka pierwszej części. Ze strony wydawcy jest konkretna odpowiedź: "zdążymy z wydaniem przed Pyrkonem 2015." Jak powiedział Wielki Rachmistrz Kopuły RD-615: "Jest liczba, jest konkret". Jeszcze niecały roczek i będzie można poczytać o kolejnych przygodach Jovy, Erla, Dhoona, Czifewara i Nende. O postępie procesu wydawniczego, będę informował na bieżąco.

Pierwsza recenzja teatralnej Kopuły.

29-05-2014 01:09
1
Komentarze: 0
W działach: teatr
Pierwsza recenzja teatralnej Kopuły.
15 maja w szczecińskim Cafe Hormon odbyła się prapremiera teatralnej Kopuły. Pojawiła się pierwsza krótka recenzja spektaklu. Nadmienię, że dosyć pochlebna. Już za moment - bo 30 maja o godz. 20:30 w byłym Domu Marynarza - odbędzie się premiera na scenie Teatru Nie Ma. Gdyby ktoś był w tym czasie w Szczecinie - serdecznie zapraszam.

Teatralna wersja Kopuły już po prapremierze.

17-05-2014 20:03
3
Komentarze: 3
W działach: teatr
Teatralna wersja Kopuły już po prapremierze.
Po całej masie stresów i organizacyjnych wpadek spektakl jednak doszedł do skutku. I był bardzo udany! Zapraszam do przeczytania krótkiego podsumowania na moim fanpage'u. No i oczywiście zapraszam na kolejną odsłonę już 30. maja o godz. 20:30 w szczecińskim Akademickim Centrum Kultury (byłym Domu Marynarza).

Orędzie Wielkiego Architekta

14-05-2014 15:41
3
Komentarze: 0
W działach: teatr
Z okazji jutrzejszej prapremiery spektaklu Kopuła, Partia zdecydowała się odtajnić archiwalne i absolutnie sensacyjne nagranie: Orędzie Wielkiego Architekta wszystkich Kopuł.

Zaproszenie na spektakl.

08-05-2014 23:49
5
Komentarze: 0
W działach: teatr
Prapremiera teatralnej Kopuły już za tydzień (15.05). Jeśli ktoś w tym czasie będzie w Szczecinie (np. jakiś szczecinianin), to serdecznie zapraszam. Szczegóły tutaj A jak ktoś nie ma facebooka, to tutaj. W mieście-schronie - tytułowej Kopule - gdzie schronili się ci nieliczni, którzy przeżyli Kataklizm, trwa kolejne posiedzenie członków Partii sprawującej władzę. Bieżących problemów jest wiele, a na zebraniu z nieznanych przyczyn nie pojawia się  Wielki Nadzorca - przywódca. Sytuacji nie poprawia fakt, że Dyrektoriat (enigmatyczna organizacja, która próbuje zdobyć lub zniszczyć Kopułę...

Jak wiele rpg/larp ma wspólnego z teatrem?

24-04-2014 23:24
2
Komentarze: 5
W działach: literatura/teatr
Od dwóch lat współpracuję ze szczecińskim teatrem Nie Ma (występuję na scenie, reżyseruję spektakl). W RPG gram od... już nawet nie pamiętam od jak dawna. Jak wiele, Waszym zdaniem, teatr ma wspólnego, a jak wiele jest różnic z RPG? Pierwsze co odnotowałem, to uwagi pani reżyser "Paweł, graj do publiczności!" Niby oczywistość, ale jednak niełatwo było wyzbyć się starego nawyku z LARP-a grania do pozostałych aktorów. Niemniej po moim debiucie teatralnym, spotkałem się opiniami, że robię ciekawe rzeczy na scenie i miałem wrażenie, że jeśli nie RPG to LARP-y w jakiś sposób mi pomogły. N...

Kopuła powstaje!

17-04-2014 15:39
0
Komentarze: 0
W działach: teatr
Mam zaszczyt oznajmić, że prace nad spekateklem Kopuła wchodzą ostateczną fazę. Z tej okazji nowe informacje na blogu promującym całe przedsięwzięcie. Tam dowiecie się, gdzie i kiedy można zobaczyć nasz spektakl. Serdecznie zapraszam.

Partia bliżej mieszkańców Kopuły!

09-04-2014 23:17
2
Komentarze: 0
W działach: teatr
Partia bliżej mieszkańców Kopuły!
Nowe publikacje na partyjnym blogu - zapraszam do zapoznania się z sylwetkami głównych bohaterów spektaklu Kopuła.

Kopuła w teatrze.

03-04-2014 10:08
5
Komentarze: 2
W działach: literatura/teatr
Kopuła w teatrze.
Sceniczna wersja Kopuły powoli nabiera kształtu. Prace w toku. Trwają intensywne próby. Premiera już 30-tego maja w szczecińskim Akademickim Domu Kultury (byłym Domu Marynarza). Z tej okazji wspólnie z jednym z aktorów, który zagra w spektaklu - Szymonem Loduchowskim - uruchomiliśmy bloga, na którym będziemy publikować wydarzenia związane ze spektaklem. Zapraszam do zapoznania się z jego treścią: kopula.teatrniema.pl P.s. grafika przedstawia logo Kopuły, w której się schronicie po Zagładzie. Warto je sobie zapamiętać.