Blog - koty i psy

Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.

Faeries - czyli kto/co?

23-01-2017 22:08
0
Komentarze: 7
W działach: psy, koty, koty i psy, neuroshima, warhammer
Widzę różne polskie artykuły/recenzje angielskich dodatków do d&d, czytam recenzje Shadow of the demon Lord i wszędzie pojawiają się faeries skutecznie niespolszczane. Krótko więc - czym są po polsku faeries w takim Shadow of the demon Lord? Albo ogólnie? Leśne duszki? Wróżki jak w Piotrusiu Panie? Bo rodzą się we mnie pewne wątpliwości, kiedy czytam o krwiożerczych "faeries" (także w wersji mini ze skrzydełkami) gorszych od samego Voldemorta tudzież innego Cthulhu i przekładam to sobie na "wróżki". Słowem, jak grać w angielskie rpg po polsku?

Coś się kończy, coś się kończy - wfrp

10-09-2016 10:07
2
Komentarze: 2
W działach: koty, psy, warhammer, koty i psy
Coś się kończy, coś się kończy - wfrp
Nie jestem pewien, czy polteru o tym pisało (a przecież sprawdzać nie będę), dlatego wrzucam tutaj tę wiadomo ość. Dnia 9 miesiąca tego i rozkroku owego FFG wyłuskało taką oto notkę: https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/9/9/a-new-path-forward/ Dowiadujemy się z niej, że od rozkroku przyszłego, od daty takiej, a nie innej, FFG przestaje sprzedawać/licencjować produkty Game Workshop, w tym wfrp, świeć panie nad jego duszą, a zatem wszystko leży teraz w gestii Game Workshop - albo nic nie zrobią, albo nic nie zrobią. Mogą też coś zrobić, ale czy ktoś na to czeka, skoro jest Z...

Biało żółta sukienka

27-02-2015 15:48
0
Komentarze: 7
W działach: koty i psy, warhammer
Biało żółta sukienka
No mogę się ewentualnie zgodzić, że jasno niebieska, ale jak ktoś widzi do tego niebieskiego jeszcze kolor czarny, zamiast żółtawego, to ma dziwne pręciki. I dziwne czopki.    Ps. Wiem, że w rzeczywistości ta sukienka jest faktycznie niebiesko-czarna, ale na tym zdjęciu?

D&D 5 - jak zacz

28-09-2014 15:50
0
Komentarze: 11
W działach: koty, psy, tylko psy, koty i psy
D&D 5 - jak zacz
Ile tych podręczników jest konieczne do gry? W sensie, że pełne zasady dostaję i trochę Forgotten Realms.  Podręcznik gracza + mistrza ziemipod + świat + stworki. Czy to jest minimum? 4 książki? (600 zeta na start, to jest dopiero low entry level :P) Albo inaczej, co mi starczy na samiutki początek? I brak czego nie będzie mi na początku doskwierał? Biorę podręcznik gracza i już mogę sobie hulać? Nigdy nie grałem w d&d i wszelkie jej odmiany... Ale na komputerze grałem w Baldury itp. !

Do urn — nowa edycja

23-05-2014 17:27
1
Komentarze: 16
W działach: koty, psy, tylko psy, koty i psy
Do urn — nowa edycja
Zapraszam na niedzielne wybory. Jak nie wiecie na kogo głosować, albo w ogóle nie wybieracie się na wybory, to mam dla was alternatywę dzięki której nie dość, że z uśmiechem na twarzy pójdziecie do wyborów, to do tego będziecie wiedzieli (i chcieli) zagłosować na tego kandydata. Dorysowujecie kratkę, stawiacie w niej krzyżyk, a obok piszecie "wydawnictwo Wydawnictwo" (bez cudzysłowu). Jak się dostaniemy to wydamy D&D next za symboliczną złotówkę, w abonamencie na dwa lata (wszystkie ręczniki i-pod też). No i oczywiście warhammery, legendy kręgów, magiczne ars...