Blog - Warhammer

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

PiS - podsumowanie kampani

26-05-2012 00:40
4
Komentarze: 0
W działach: RPG, Warhammer, Melancholijinie
Cześć :) Tak sobie myślę, że powinienem to już dawno wrzucić, ale jakoś nie było czasu. Otóż, w pewnym sensie skończyliśmy kampanię Ragmara "Prawo i S..." i to całkiem dawno. Dlaczego w pewnym sensie? To wyjaśnię opisując ostatnią sesje. Wybaczcie, że nie ma nagrań już, ale straciliśmy werwę do tego, coś gdzieś poginęło. Ale do rzeczy. Nasza dzielna drużyna strażników miejskich trafiła do kanałów, zaraz po rozpoczęciu się rewolucji. Spotkaliśmy się wszyscy i zajmowaliśmy się głównie Survivalem, zdobywanie pożywienia i próby kontaktu z kimkolwiek kto wie co się dzieje. W piwnicy karczmy (not...

Ballada o krukach- Piosenka do Warhammera i nie tylko

23-08-2010 00:31
0
Komentarze: 3
W działach: Warhammer
Ballada o krukach- Piosenka do Warhammera i nie tylko
Mam dla was ciekawą piosenkę którą ostatnio znalazłem w odmętach internetu, może się przydać na sesje. Wg mnie jest bardzo klimatyczna i fajna: W wykonaniu zespołu Die Streuner http://www.youtube.com/watch?v=3bNA_M_GMHE&NR=1 W wykonaniu zespołu Schelmish, zwróćcie uwagę na teledysk http://www.youtube.com/watch?v=_BgxcbBQlK4&feature=related Mam nadzieje że dobrze przetłumaczyłem tytuł piosenki? Pozdrawiam.

10 orków - Piosenka do Warhammera i nie tylko

17-06-2010 11:17
3
Komentarze: 7
W działach: Warhammer
10 orków - Piosenka do Warhammera i nie tylko
Znalazłem ostatnio na YT bardzo ciekawą piosenkę, która jak się domyślam traktuje o 10 orkach umierających po kolei. Brzmi bardzo fajnie, i aż się prosi żeby ją wykorzystać na sesji, gdzie gracze siedzą w stanicy z żołnierzami, popijając gorzałkę i opowiadając sobie stare historie. http://www.youtube.com/watch?v=93IyYKAcTos&playnext_from=TL&videos=GSTzn9H1uQI Pozdrawiam.