Blog - Teatr

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

I koniec

09-02-2007 23:52
0
Komentarze: 4
W działach: Życie, Teatr, kOfFaNy PaMiEnTnIcHq
Jest cudownie. Mam przed sobą dwa tygodnie obijania się i nic nierobienia, połączonego z 400 zadaniami z matmy, które są głupie i złe. Zostałam finalistką dwóch konkursów tak na 90% i właściwie nie musze sie już martwić, czy mnie przyjmą do wybranego liceum. Oby do kwietnia i wszyscy się ode mnie odczepią. Jakaś normalna notka będzie w najbliższym czasie, jak się wyśpię.

Się pochorowałam

19-10-2006 17:26
0
Komentarze: 6
W działach: kOfFaNy PaMiEnTnIcHq, Życie, Teatr
We wtorek w mojej kochanej szkółce spędziłam zaledwie trzy godziny lekcyjne, by potem udac się do lekarza i wybłagać dwudniowe zwolnienie pod pretekstem "jak ja niby mam z tym bioparoksem do szkoły iść i jeszcze go tam używać?! ;((((((" Ostatecznie jutro też do szkoły nie idę, nic mnie nie ominie, jak mi przykro. Anyway, na Teatr iść muszę i z całą pewnością pójdę. Za dziesięć prób premiera, a mamy jeszcze dużo roboty. Jest tam jedno moje działanie i trochę się tego boję, bo wydaje mi się, że popełnię błąd pokazując je pewnej osobie, którą zaprosiłam zanim dowiedziałam się, że to działanie bę...

Odliczanie

01-09-2006 13:14
0
Komentarze: 0
W działach: Teatr, Życie
Za jakieś dwie godziny dowiem się, jak to będzie. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło. W każdym razie nie na gorsze... Pierwszy września. Argh.