Blog - TSoy

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Nagranie z sesji The Shadow Of Yesterday III

10-03-2012 19:05
2
Komentarze: 2
W działach: RPG, TSoy, sranie w banie
Cześć :) Oto kolejne nagranie z naszych sesji. Pod koniec pogubiliśmy się całkowicie w mechanice i skończyliśmy przed czasem, jednak jak się człowiek weźmie za Indie pierwszy raz to są pewne trudy. Postaraliśmy się żeby nagranie zawierało jak najmniej szumów czy niepotrzebnych dźwięków a ja jako MG starałem się pracować nad wstępem :) http://mickythump.wrzuta.pl/audio/7DvrYbFpcVv/the_shadow_of_yesterday_ep._ii (Nie wiem dlaczego Figo nazwał nagranie z 3 sesji drugim) Pozdrawiam PS. Na sesji nie było Ragmara który prowadzi postać Zaraka-Goblina.

Nagranie z sesji The Shadow Of Yesterday II

02-03-2012 23:29
5
Komentarze: 6
W działach: RPG, TSoy, sranie w banie
Cześć :) Oto kolejne nagranie, występują: Ja, Jaskoviakus, Figo, Ragmar i Mehrunes- Czyli Dream Team ;) http://mickythump.wrzuta.pl/audio/8sJRj7pASqh/the_shadow_of_yesterday_ep._ii Jak zwykle świetni gracze i słabujący wstęp. W środku trochę walki i zacinek mechanicznych. Ale cały czas do przodu, już ogarniamy coraz więcej i więcej ;) Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i życzę miłej zabawy ze słuchaniem.

Nagranie z sesji The Shadow Of Yesterday I

23-02-2012 12:00
4
Komentarze: 23
W działach: RPG, TSoy, sranie w banie
Cześć :) Dzisiaj nagranie z sesji The Shadow Of Yesterday, pierwsza sesja nadchodzącej kampanii. PiS wczoraj się zakończył 7 sesją, ale to materiał na osobną notkę. Anyway, Shadow, zaczęliśmy grać pare dni temu i bardzo pozytywnie., choć jeszcze będziemy musieli się nauczyć tego systemu. Występują: MG- Ja Goblin Zarak- Ragmar Szczurak Raug- Jaskoviakus Cyrus- Figo Victor- Mehrunes http://w224.wrzuta.pl/audio/4cONpBiuKNx/the_shadow_of_yesterday_ep._i Pozdrawiam :)