Blog - Szkoła

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Piszę jakąś durną rzecz

24-09-2006 00:43
0
Komentarze: 41
W działach: Szkoła, Bleh
"Problemy ogólnoludzkie i ponadczasowe w tragedii Sofoklesa". Kogo to, do jasnej cholery, obchodzi!? Poza tym słucham sobie Upiora i udaję, ze umiem śpiewać. Tak... Sobota, za dwadzieścia pierwsza, a ja siedzę nad durną rozprawką i po raz setny chyba słucham muzyki z tego filmu. Piszę testy próbne. W czwartek i piątek. Normalne szkoły będą miały jeszcze góra jeden taki test, a moja koffana szkoła ile? No, ile? Pięć, proszę państwa. I będą za to stawiali oceny i co? I poleci średnia, poleci wszystko. A z miłych rzeczy, to turkusowe paznokcie mam. I sześć kolczyków :)

Historia lubi się powtarzać...

18-09-2006 23:04
0
Komentarze: 22
W działach: Bleh, Szkoła, kOfFaNy PaMiEnTnIcHq
...a ja nie. Tylko, że znowu wydawało mi się, że będzie dobrze, fajnie i w ogóle tak jakoś inaczej. I co? Znowu mam ochotę od tego wszystkiego uciec, do jakiejś piramidy najlepiej. Niech mnie ktos przytuli.

Gówn... znaczy szkoła i to jak jest wspaniale

05-09-2006 22:26
0
Komentarze: 3
W działach: Szkoła, Życie, Bleh
Skończyły się wakacje to i ładną pogodę szlag trafił, a co! Zimno, mokro, sennie i ogólnie okropnie. Wczoraj z nerwów miałam ściśnięty żołądek, w związku z tym w nocy nie mogłam zasnąć i rozpoczęłam te dziesięć miesięcy tortur niewyspana. Oczywiście już pierwszego dnia zapowiedzieli mi ekstremalną i hardkorową jazdę w postaci pytania z matmy, kartkówki z polskiego(!) i z geografii. Ja wiem, że inni mają maturę, sesję, cokolwiek i to może nie jest taki wielki problem, tylko, że to dopiero pierwszy dzień był, a ja już jestem zmęczona, przerażona i zdołowana. Ciekawe, ile jeszcze razy w ciągu te...