Blog - Kaworu Gaming

Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.

Kaworu Gaming - opening?

18-11-2022 00:57
0
Komentarze: 7
W działach: Kaworu Gaming
Hej. Naszło mnie teraz... Myślicie, że zakupić 8 bitowa muzykę royalty free I zrobić jakiś skromny stały opening do moich filmików? Może to by było w miarę estetyczne? Jak myślicie? EDIT: Dobra, jeśli chodzi o muzyczkę, to chyba wziąłbym to: https://www.pond5.com/royalty-free-music/item/169446297-8-bit-joy-video-games-jingle-loop Byłaby zarówno na początku, jak i na końcu filmu. Na początku obrazek do muzyczki byłby zależny od danego filmiku (obecna miniatura). Jeśli zaś chodzi o obrazek do endingu, to wstępnie zrobiłem coś takiego:

Let's Play: Hogwarts Mystery

10-11-2022 11:48
0
Komentarze: 4
W działach: Kaworu Gaming
Hej ;-) Ostatnio mam ciut więcej czasu (weeee :D), więc zdecydowałem się na kolejną serię na kanale (xD). Tym razem jest to Harry Potter: Hogwarts Mystery, gra mobilna. Pierwszą część Let's Playa można obejrzeć tutaj ;-) Najpóźniej w weekend pojawi się druga część Morrowinda ;-)

Pokazówka na Kaworu Gaming

07-11-2022 19:50
0
Komentarze: 1
W działach: Kaworu Gaming
Hej ;-) Jednak powrót kanału o gamingu, nie wiem czy i na jak długo (xD). Ale odkryłem grę Free Sims Online / FreeSO i koniecznie musiałem w nią zagrać, a więc i nagrać filmik :3 LINK Ogólnie wygląda fajnie, ale nie da się przyspieszyć gry, więc raczej nie będę wielkim fanem, mimo fajnej grafiki :-P Ale może któreś z Was będzie zainteresowane? ;-)

Lets Play: Etherlords 2

27-10-2022 15:46
0
Komentarze: 7
W działach: Kaworu Gaming
Hej ;-) Postanowiłem wrzucać na Polterka info o nowych filmikach na kanale gamingowym :D Ale żeby nie spamować, każda seria będzie mieć swoją własna notkę blogową, pod którą będę w komentarzach wrzucał nowe filmiki ;-) Weeeee :D Jako pierwszy w takim formacie idzie nowy filmik o Etherlords 2 – Vitale, cz. 5. Pozdrawiam ;-) PS. Teraz mój głos powinien być głośniejszy… ;-)

Let's Play z Morrowinda :D

22-10-2022 15:55
2
Komentarze: 43
W działach: Kaworu Gaming
Hej ;-) Zacząłem na swoim kanale gamingowym kolejną serię ,tym razem Morrowinda :D Nie bawięsięjuż w napisy, Morrowind będzie w weekendy, a w środę lub czwartek Etherlords 2 :3 Pierwszy film jest tutaj – nie wiem czy głośność mojego głosu serio ciut nie za niska, ale mam już odpowiednie oprogramowanie, to mógłbym się postarać coś na to zaradzić? :-P UwU fajno mi :3 PS. Mam wrażenie, że czuję się nieco awkward gdy nagrywam filmiki? :-P Tak ma być? xD