Blog - Głupotka

Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.

Redtube czy Motherless

21-08-2012 22:44
2
Komentarze: 12
W działach: Głupotka
Zapraszam do rozstrzygnięcia sporu, gdzie fapują polskie nerdy. KOMENTUJ: Jeżeli fapujesz do Redtube POLEĆ: Jeżeli fapujesz do Motherless Jeżeli masz dziewczynę... Seriously!? Chciałbym też zauważyć, że o fapowaniu do zigzaka jest na innym blogu.

Jestem mordercą i psychopatą

30-07-2012 15:56
10
Komentarze: 17
W działach: głupotka
Tak tak, jestem mordercą, psychopatą, a i pewnie gwałcicielem i chrzcicielem Wielkiego Zła, przy którym szatanek to mała kupka smoły. Do takiego wniosku doszli naukowcy, gdy się okazało że Breivik i Holmes (James, nie Sherlock - jakby ktoś nie kumał) nie posiadali konta na facebooku. Za chwile się okaże, ze Ted Bundy i Paul Bernardo też nie mieli konta na facebooku. I pewnie Hitler też nie miał. Jeżeli więc, o polterowcze - nie masz konta na mordoksiążce, albo masz - ale nie umieszczasz tam niczego - toś psychopata. *chrzciciel... a to dobre :P

Flash

14-01-2012 18:40
1
Komentarze: 8
W działach: Głupotka
Pram pram pram, pram pram pram. F(u)ndom znalazł sobie nowego chłopca do bicia, Polter wyprodukował nowych (starych?) użytkowników idiotów, zapowiedziano 5 edycję DnD, Fading Suns III dalej nie ma, (G)Ramel dalej nie wysłał I0, FFG jeszcze nie zapowiedziało nowego erpega o Starych Warach. Pram pram pram, pram pram pram.

Master of Magic - klasyczna klasyka

28-04-2010 08:02
6
Komentarze: 5
W działach: Polecanka, Głupotka, Oldskull
Master of Magic to była wspaniała gra, nad którą spędziłem sporo czasu. I dlatego jeżeli to czytasz, strzelam, że swego czasu też w to grałeś. A skoro tak, to właśnie na www.gog.com od paru chwil można tę wspaniałą grę zakupić. Za niecałe 18 złotych. PS. A tak z zupełnie innej beczki, zdziwiłem się, że Christopher Peter (twórca FIGHT!) znalazł tutaj moje wpisy na temat jego systemu. Mam +1 do Lansu i przeskok na 7 poziom celebryty ;)

Próba Eksibicjonistyczna

07-12-2009 10:25
0
Komentarze: 4
W działach: Głupotka
Raz, Dwa, Trzy. Próba Blogu.