Artykuły
Wyświetlono rezultaty 1-14 z 14.
Gobbo Sligh OnBC
21-05-2003 00:00 | Delta | Komentarze: 16
Na fali rosnącego zainteresowania formatem Block Constructed i zbliżającym się sezonem PolTourów w tym właśnie formacie, postanowiłem opisać prawdopodobnie najpopularniejszą talię - Gobliny.
Main:
4x Skirk Prospector
4x Goblin Sledder
4x Goblin Piledriver
3x Goblin Warchief
4x Goblin Goo...
Poltour Wrocław - T2
12-11-2002 00:00 | Delta | Komentarze: 37
Nowy sezon Poltourów miał się rozpocząć 10 listopada na Strategiconie, poprzednie rozpoczęcie sezonu opuściłem, czego później bardzo żałowałem, więc obiecałem sobie, że na ten właśnie pojadę. Turniej poprzedziła seria testów, po których mój wybór padł na UB Braids - talię, która w miarę nieźle radz...
Prerelease Onslaught w Poznaniu
29-09-2002 00:00 | Delta | Komentarze: 38
Prerelease Onslaught już za nami, pora podzielić się wrażeniami.
Na Pre udałem się do Poznania, z prozaicznego powodów - mam najbliżej, oraz dobrych połączeń PKP. Poza tym nie spotkałem Vadera na pre JD (moim pierwszym), a wreszcie chciałem się dowiedzieć jak wygląda (myślałem, że jest ciut wyższy)...
Poltour w Łodzi
21-07-2001 00:00 | Delta | Komentarze: 2
Poltour w Łodzi był pierwszym sankcjonowanym turniejem Construced, na który się wybrałem. Wcześniej testując różne talie w OBC stwierdziłem, że mój wybór padnie na GRB mandess na infestacji. Niestety moje odmiany tej talii niezbyt sobie radziły z UG, dlatego pojechałem z talią Pikosa, którą wsze...
Magic League MrBC Master
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 4
1st, March of the Indestructibles - pG
Main Deck
3 Vex
6 Mountain
9 Island
4 Mirrodin's Core
4 Cloudpost
4 Darksteel Ingot
4 Serum Visions
4 Condescend
3 Wayfarer's Bauble
3 Darksteel Pendant
4 March of the Machines
4 Thirst for Knowledge
4 Mycosynth Lattice
3 Echoing Truth
2 Magma Jet
Sideboar...
Magic League Master z Fifth Dawn
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, RW Rift - Silvia
Main Deck
4 Forgotten Cave
4 Secluded Steppe
7 Mountain
10 Plains
2 Temple of the False God
3 Eternal Dragon
3 Renewed Faith
3 Akroma's Vengeance
4 Starstorm
4 Electrostatic Bolt
4 Lightning Rift
4 Damping Matrix
4 Wrath of God
4 Exalted Angel
Sideboard
2 Wipe Clean
3 Shat...
Magic League Top 8 Master 09-05-04
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 2
1st, Goblin-Bidding - roocker
Main Deck
12 Mountain
4 Swamp
3 City of Brass
4 Bloodstained Mire
3 Gempalm Incinerator
3 Patriarch's Bidding
4 Goblin Sharpshooter
4 Siege-Gang Commander
3 Shatter
4 Goblin Warchief
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Sledder
4 Skirk Prospector
4 Skullclamp
Sideboard...
Magic League top 8 Master 07-05-2004
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, RW Slide - roelof
Main Deck
2 Temple of the False God
4 Secluded Steppe
9 Plains
2 Mirrodin's Core
6 Mountain
4 Forgotten Cave
1 Exalted Angel
2 Astral Slide
4 Wrath of God
2 Slice and Dice
3 Damping Matrix
4 Spark Spray
2 Decree of Justice
4 Renewed Faith
1 Decree of Annihilation
2 Akroma's...
Magic League T1 Master top 8 (18.04.2004)
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 4
1st, Slavery - Streigh
Main Deck
1 Ancient Tomb
1 Library of Alexandria
4 Mishra's Workshop
4 Shivan Reef
1 Tolarian Academy
4 Volcanic Island
1 Memnarch
1 Pentavus
4 Goblin Welder
1 Time Walk
4 Brainstorm
1 Fact or Fiction
4 Force of Will
4 Thirst for Knowledge
1 Ancestral Recall
1 Timetwister
1 Ti...
Magic-league top 8 Master w T2 25-04-2004
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 2
1st, Ponza - Kaesh
Main Deck
20 Mountain
4 Blinkmoth Nexus
2 Stalking Stones
4 Electrostatic Bolt
4 Demolish
4 Molten Rain
4 Stone Rain
4 Pyrite Spellbomb
4 Avarax
4 Arc-Slogger
3 Starstorm
3 Detonate
Sideboard
3 Culling Scales
4 Dwarven Blastminer
4 Shatter
4 Pyroclasm
Kliknij prawym przyciskiem i...
T2 Master 11-04-2004
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, Tooth and Nail - SL RedDemon
Main Deck
3 Mindslaver
3 City of Brass
5 Forest
4 Urza's Power Plant
4 Urza's Mine
4 Urza's Tower
1 Sundering Titan
1 Platinum Angel
1 Leonin Abunas
1 Darksteel Colossus
1 Akroma, Angel of Wrath
4 Oxidize
4 Tooth and Nail
4 Solemn Simulacrum
4 Sylvan Scrying
4 Reap...
T2 Master 04-04-2004
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 7
1st, Tooth & Nail - Stalin
Main Deck
3 City of Brass
5 Forest
4 Urza's Power Plant
4 Urza's Mine
4 Urza's Tower
1 Sundering Titan
1 Platinum Angel
1 Leonin Abunas
1 Darksteel Colossus
1 Akroma, Angel of Wrath
3 Naturalize
4 Oxidize
4 Tooth and Nail
4 Solemn Simulacrum
4 Sylvan Scrying
4 Reap and So...
T2 z Darksteel Master Tournament 2004-02-14
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, Gro-A-Tog - JulienN
Main Deck
4 Vault of Whispers
4 Great Furnace
4 Darksteel Citadel
4 Glimmervoid
4 Arcbound Ravager
4 Chromatic Sphere
4 Shrapnel Blast
4 Frogmite
4 Myr Enforcer
4 Skullclamp
4 Welding Jar
4 Ornithopter
4 Tooth of Chiss-Goria
4 Disciple of the Vault
4 Atog
Sideboard
3 Blinkmo...
Magic-League 2004/01/12 T2 Master
01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 1
1st, Affinatog - Radek_
Main Deck
4 Lightning Greaves
4 Glimmervoid
3 Talisman of Indulgence
3 Chrome Mox
4 Vault of Whispers
4 Great Furnace
4 Seat of Synod
4 Thoughtcast
4 Shrapnel Blast
4 Atog
4 Disciple of the Vault
3 Bonesplitter
3 Aether Spellbomb
4 Pyrite Spellbomb
4 Myr Enforcer
4 Frogmite...