Blog - Inne

Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.

Najwyżej ocenione RPG

14-09-2012 14:40
17
Komentarze: 19
W działach: Inne
Tak jakoś zwróciłem dziś uwagę na ramkę "Najwyżej ocenione" w dziale RPG. Na piątym miejscy znajduje się tam... Charakternik: Magią i Mieczem. Oczywiście rozumiem, że ranking obejmuje ostatnie 12 miesięcy, ale jakim cudem w ramce, która powinna polecać najlepsze gry ląduje pozycja z oceną 1.81? To żart?

Humorystycznie

07-09-2012 19:36
11
Komentarze: 9
W działach: Inne
Po dniu dzisiejszym mogę spokojnie sformułować: Aksjomat rodzicielski dla zasady nieoznaczoności Heisenberga: W przypadku małych dzieci stała Plancka dąży do nieskończoności. Kto zna podstawy podstaw fizyki kwantowej i/lub jest rodzicem zrozumie. Reszta może spokojnie kontynuować rozważania feministyczne.

Gorąca prośba

30-03-2011 19:42
2
Komentarze: 7
W działach: Inne
Pozwolę sobie wpisać się w nową świecką tradycję dedykacji muzycznych. Uważam ją za świetny pomysł. W końcu muzyka łagodzi obyczaje.

"Jeśli wierzyć znajomym..."

01-02-2009 11:12
20
Komentarze: 36
W działach: Inne
Wydawało mi się, że trudno mnie już zaskoczyć. Okazuje się jednak, że zdecydowanie prościej niż myślałem. Otóż w ostatnim tygodniu skasowano mi konto na pewnym forum argumentując, że skoro nie jestem aktywnym użytkownikiem (nie pisze postów, a jedynie regularnie - podkreślam regularnie - czytam), to nie ma potrzeby go utrzymywać. Osobiście widzę co najmniej jeden powód - podświetlanie nie przeczytanych wiadomości, ale ten argument rozbił się jak groch o ścianę. To mnie nie zaskoczyło. Ostatecznie każda społeczność ma prawo do określenia warunków na jakiej się do niej przynależy (vide wszechobe...

Wieczne Korki

21-11-2008 07:45
20
Komentarze: 31
W działach: Inne
Wieczne Korki
Doszły mnie ostatnio słuchy o ciekawym zjawisku, ale że jest to informacja nie sprawdzona, więc jej wprost nie powtórzę. Z moich doświadczeń z poprzedniej firmy wynika jednak, że historia obarczona jest dużym prawdopodobieństwem realności. Co więcej jest pewnie dość powszechna. Posłuchajcie zatem... Nastały Ciężkie Czasy i biedny Polski Urzędnik nie miał pieniędzy na remonty dróg. Zwrócił sie przeto do Europejskiego Urzednika by ten go wspomógł. Odrzekł mu Europejski, że i owszem na Restrukturyzację pieniądze dać może, bo słuszne to i chwalebne, ale warunki spełnione być muszą i pieniądze jen...