» Blog » Opowieści z Cathair Cothrom I-XIV
06-10-2012 09:27

Opowieści z Cathair Cothrom I-XIV

Odsłony: 0

Informuję, że wczoraj wieczorem na mojej stronce pojawiło się opowiadanie osadzone w świecie Treskri. Link prowadzi bezpośrednio do opowiadania.

Pierwotnie miało ono być adaptacją "Losu SiNafay", ale szybko zaczęło żyć własnym życiem. W chwili obecnej ma ono 14... rozdziałów? części? fragmentów? - nie wiem, jak je nazwać :P

***

Nie będę publikować opowiadania nigdzie indziej, żeby się nie rozdrabniać na drobne i móc skupić na następnych rozdziałach oraz ich jakości. A także na studiach.

Główną przyczyną, dla której umieszczam opowiadanie na mojej stronie zamiast na jakimś forum, jest fakt, że zakładam możliwość zmian w przyszłości: wstawienia w środek kolejnych fragmentów, zmiany kolejności już istniejących etc. Dlatego też żadna z części nie ma nagłówka "Rozdział X".

Każdy z fragmentów jest umieszczony jako osobny wpis, więc ewentualne zmiany dużo łatwiej wprowadzić niż w temacie forumowym. Szczególnie dotyczy to kolejności.


***

Więcej informacji o świecie [url=treskri.wikidot.com]tutaj[/url], a dyskusja o świecie tutaj.

Zapraszam do komentowania. O krytykę się nie obrażam, wręcz przeciwnie - gdyby nie krytyka, dalej pisałabym beznadziejne wypociny. Tak więc nie zrażajcie się i krytykujcie dalej - pod tą notką, albo pod samymi tekstami na mojej stronie.


P.P.S. Opowiadanie osoby posiadające konto na forum literackim Mirriel mogą również znaleźć na tamtejszym forum, w dziale "Nie dla Teletubisiów".
1
Notka polecana przez: Krzemień
Poleć innym tę notkę

Komentarze


postapokaliptyk
   
Ocena:
+1
a to już nie było o tym notki wczoraj?
06-10-2012 14:19
Zireael
   
Ocena:
0
Była notka o pierwszym rozdziale, do tego dość nieskładna i bez bezpośredniego linka.

Postanowiłam napisać notkę bardziej czytelną i wygodniejszą dla Was.
06-10-2012 14:39
Zireael
   
Ocena:
0
Ciągle czekam na komentarze...
07-10-2012 20:59
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Czemu dyskryminujesz tyldy? A jakby tak ciebie ktoś wykopał? Hę?
30-01-2013 16:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.