» Blog » Piątkowa Piątka #2
30-12-2011 15:56

Piątkowa Piątka #2

W działach: Piątkowa Piątka, inspiracje, luźno, internet, RPG | Odsłony: 3

[Kliknij też [url=http://pelna-para.blogspot.com/2011/12/piatkowa-piatka-2.html]tutaj[/url] po więcej moich blognotek]

 

Kolejny tydzień, kolejnych pięć linków:

 

  1. Galeria manuskryptów (znalezione na blogu Maestra, zajrzyjcie do niego po inne świetności) - źródło handoutów lub też obiektów inspirujących. Manuskrypty (i inne starocie) przyjaciółmi każdego erpegowca!
  2. Muzyka z lat 20. i 30. - kanał na YouTubie wyłącznie z muzyką z okresu dwudziestolecia. Ideał na sesje pulpowe, czy nawet steampulpowe. Można przebierać i wybierać w utworach, lub po prostu puścić playlistę i zająć się MGowaniem.
  3. Interactive RPG Map - cytując "Strona z linkami? Nie ptotrzebujemy żadnej śmierdzącej strony z linkami. Nie, jeżeli możemy mieć MAPĘ linków!". Wszystkie najważniejsze zagraniczne strony o RPG w jednym miejscu. Dodatkowo powierzchnia, jaką zajmują na mapie odpowiada liczbie ich użytkowników.
  4. Font Squirrel - baza darmowych czcionek do użytku komercyjnego. Świetna rzecz dla twórców erpegowych pdfów.
  5. Lego D&D - śledzący Pełną Parą od dłuższego czasu być może wiedzą, jak bardzo lubię Lego (a nowi czytelnicy  mogą się łatwo dowiedzieć). Nic więc dziwnego, że tak zachwyciła mnie ta grupa na Flickrze. Jak dla mnie to kolejne fajne źródło inspiracji, a przynajmniej uczta dla lubiącego erpegowe makiety i figurki oka.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.