» Blog » Mam 83 naleśniki i jestem zmęczony
30-04-2013 15:16

Mam 83 naleśniki i jestem zmęczony

Odsłony: 23

Pracowałem na to, gdzie dziś jestem. Patrząc na gospodarkę, nie wybrałem racuchów. I jestem zmęczony, bardzo zmęczony.

Jestem zmęczony mówieniem mi, że mam „dzielić się” naleśnikiem, który usmażyłem z ludźmi, którzy nie dzielą ze mną mojej kuchni.

Jestem zmęczony mówieniem mi, że rząd weźmie placuszki, które zrobiłem, jeśli będzie konieczne to siłą, i odda ludziom zbyt leniwym, aby je zrobić samemu.

Jestem zmęczony, przekonywaniem mnie, że tortilla to naleśnik, kiedy każdego dnia czytam historie tortilli, które podaje się z mięsem i ostrymi sosami. O tortillach, które wcale nie są słodkie; tortillach, do których nie pasuje czekolada ani dżem, ponieważ smakują inaczej; tortillach podpalających podniebienia dziewcząt; tortillach wychwalanych jako lepsze od naleśników ze względu na "chrupkość"; tortillach dla których wycina się plastry młodych pomidorów; wszystko w imię Meksyku, chili i burrito.

Jestem zmęczony przekonywaniem mnie, że ze względu na „tolerancję dla innych gustów” mamy pozwalać Meksykowi i innym krajom fasolożernym fundować za pieniądze z naszych wakacji restauracje i budki sprzedające kukurydzę w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Ameryce i Kanadzie, podczas gdy żadne z tych krajów nie pozwala na zbudowanie baru mlecznego, naleśnikarni czy McDonalda w własnych krajach.

Jestem zmęczony nakazywaniem mi obniżania mojego standardu smażenia, by walczyć z zaczadzeniem gazem, o istnieniu którego dyskutować nie wolno.

Jestem zmęczony pouczaniem mnie, że ludzie jedzący naleśniki na słono są chorzy, a ja muszę im pomóc z tej choroby wyjść płacąc za ich ser feta i szkody, jakie poczynili. Czyżby jakiś wielki twaróg napadł na nich w ciemnej uliczce, zmusił do wciągnięcia białego sera nosem, lub przyłożył im nóż do gardła zmuszając, by go zażyli?

Jestem zmęczony słuchaniem słynnych kucharzy, smakoszy czy restauratorów i użytkowników wszelkich patelni, dowodzących, że ich problemy z olejem były niewinnymi błędami, błędami młodości bądź głupimi błędami, podczas gdy wszyscy wiedzą, że uważają za swój jedyny błąd to, iż dali się przyłapać. Jestem zmęczony ludźmi, którzy domagają się dla siebie szczególnych jaj, innych niż dla zwykłych ludzi.

Naprawdę jestem zmęczony ludźmi, którzy nie biorą odpowiedzialności za swoje naleśniki. Jestem zmęczony słuchaniem ich, gdy winią patelnie, elektryczne kuchenki, czy cokolwiek innego za własne problemy. Jestem również zmęczony obserwowaniem młodych chłopców i dziewcząt, przypalających i twarogujących bez opamiętania, przez co nikt ich naleśników później nie chce jeść, a oni sami domagają się zasiłków od państwa.

Tak, jestem cholernie zmęczony. Ale cieszę się również, że mam 83 naleśniki. I nie będę musiał obserwować, jak tym ludziom idzie miksowanie masy. Żal mi tylko moich dzieci i wnuków. Dzięki Placku, wysmażam stąd, a nie przysmażam.

Komentarze


KFC
   
Ocena:
0
W końcu powróciłeś z merytorycznymi notkami!
30-04-2013 15:34
~nerv0

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie męcz.
30-04-2013 15:36
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0
Męcz, dręcz i katuj! Sami tu przyszli, sami wdepneli to niech się sami cierpią!
30-04-2013 15:42
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
przyszedłem licząc na wpis o placuszkach.
Jestem. Zawiedzion.
30-04-2013 16:05
~smakosz

Użytkownik niezarejestrowany
~

Użytkownik niezarejestrowany
    wypierdalaj na grupe do reszty bab !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ocena:
0
30-04-2013 18:07
Repek
    Komunikat moderacji
Ocena:
0
[Notka ukryta z powodu łamania regulaminu w komentarzach.]
30-04-2013 18:26
Z Enterprise
   
Ocena:
+1
czasem mam wrażenie, że to moderacja sama z tyldy wali te teksty o grupie bab, bo prawie natychmiast po tym reaguje i ukrywa. w innych przypadkach zwykle trwa to kilka godzin. Przypadek?
30-04-2013 18:32
KFC
   
Ocena:
0
Hah, to samo wrażenie odniosłem.
30-04-2013 21:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.