Verghityax

Verghityax
Imię i nazwisko: Marcin Pawłowski
Dołączył: 19 marca 2003
Urodziny: 1983 października
Miasto: Katowice
Zainteresowania: Golf, stręczenie niewiast i duszenie zwierząt ;)
Strona www: http://www.dnd.polter.pl/
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Odwiedziny na moim profilu? Nie spodziewałem się takiej hiszpańskiej inkwizycji. Ale, skoro już tu jesteś, to pewnie skończyły Ci się do czytania ciekawe teksty na Polterze albo po prostu masz ochotę spojrzeć na kolejną osobę z rzeszy redaktorów przez pryzmat czegoś więcej, niż tylko twórczości publikowanej na tej stronie.

Poltera nawiedzam od wielu lat, wpierw jako szef działu Zapomnianych Krain w subsystemie poświęconemu D&D (którym pozostaję do dziś), potem zacząłem się jeszcze wyżywać literacko w dziale Film.

Dobra, smęty na bok. Na czele moich zainteresowań znajduje się muzyka, a konkretnie rock (Deep Purple, Black Sabbath, Pink Floyd, Omega, R.E.M., Uriah Heep) i metal (Metallica, Judas Priest, Moonspell, Testament, My Dying Bride, Paradise Lost, Sepultura, Marilyn Manson, In Flames, Soilwork, Arch Enemy, Dimmu Borgir, Amorphis, Death, Sadus, Coroner, Destruction, Nevermore, Overkill, Opeth, Therion, Rammstein, Pantera, Korn, Tiamat, Nightwish, Lacuna Coil, Alice in Chains, Dio).

Kiedy nie katuję sąsiadów riffami i nie podróżuję po jakimś świecie fantasy, zazwyczaj poświęcam czas któremuś z moich pozostałych zainteresowań (seryjni zabójcy, języki skandynawskie, absynt, niektóre epoki historyczne i oczywiście wypady ze stałą ekipą).

Byłbym zapomniał. Od paru lat mam wątpliwą przyjemność studiowania prawa (które, niestety, zalicza się do moich zainteresowań w dalece mniejszym stopniu, tym niemniej, na coś trzeba było pójść) na Uniwersytecie Śląskim.

Aktywność

Artykuły: 299
Noty: 162
Wieści: 20
Komentarze: 292
Posty na forum: 894

Blog

Notki: 11
Polecenia: 0
Komentarze: 79
Odsłony: 88

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0