» Blog » Odsłona pierwsza - prolog
13-12-2010 14:31

Odsłona pierwsza - prolog

Odsłony: 10

Odsłona pierwsza - prolog

Urodziny to zawsze dobry czas na podjęcie jakiś przełomowych decyzji. Jako że w sferze prywatno – zawodowej cieszę się obecnie względną stabilnością, pozostaje jakiś inny obszar. Jako, że dwie wcześniej wymienione kategorie wykluczają dosyć znaczny zakres tematów, pozostaje… Możliwości w sumie są tylko dwie – albo skasować konto na FB (nie jestem w stanie przyswoić takiej ilości alkoholu by to uczynić) lub też spojrzeć wstecz na jakiś czas temu porzuconego na rozdrożu Poltera. Tym samym można powiedzieć, że chyba powoli wracam. Na razie do blogosfery, a co dalej to się okaże.

 

W każdym razie dotychczasowe zawartości zostały wyczyszczone i mogę to miejsce zacząć kształtować od nowa. Jak? Nie mam zielonego pojęcia. Zwłaszcza jeśli wezmę pod uwagę, że komputery wykorzystuje tylko służbowo, RPG nie znam od dobrych kilku lat, komiksy nigdy mnie nie interesowały, planszówki i karcianki porzuciłem, a na książki mam zdecydowanie za mało czasu.

 

W sumie po co więc tu wracam? Bo wciąż są tu ludzie, których znam i cenię. Ludzie, za którymi muszę przyznać, że trochę się nawet stęskniłem (i akurat w tym miejscu nawet za mocno nie kłamię).

 

W każdym razie – przywitanie można potraktować jako dokonane. A co dalej, przyszłość pokaże. Na pewno będzie politycznie, bo to zawsze dobry temat do sporów. Z pewnością futbolowo – zwłaszcza, że oprócz angielskiej i niemieckiej zacząłem zwracać uwagę również na polską ligę. Pewnie trochę zawodowo, bo praca to zdecydowana większość mojego czasu. Ale przede wszystkim – mam nadzieję, że nie nudno…

Komentarze


~mr.?

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Już jest nudno i byle jak do tego.
13-12-2010 14:37
Repek
   
Ocena:
0
Witaj back, Vanderusie. :)

Możesz sobie np, na dobry początek skasować spam-komcia. :D

EDIT 1: No i jeszcze tutaj wszystkiego manchesterowego. :)

EDIT 2: Jak tam nasz deal...? :P

Pozdr.
13-12-2010 15:01
Chavez
   
Ocena:
0
Nikt Cie i tak nie lubi :P
13-12-2010 15:49
vanderus
   
Ocena:
+2
~mr.? - uwielbiam takie wpisy. Czynią mój dzień szczęśliwszym. Wielkie dzięki

Repek - po co kasować? Przecież tonie ja się błaźnię takimi wpisami :-D Dziękuję bardzo za życzenia - trzymaj kciuki dziś wieczór. A o dealu już pamiętam - postaram się posprawdzać i dać znać co i jak.

Chavez - ja po prostu sprawdzam czy gdzieś jeszcze czają się zaginione dinozaury :-)
13-12-2010 16:49
Szczur
   
Ocena:
0
Politycznie jest tu o tyle nudno, że kretyński regulamin tutaj plus niewygodnie się dyskutuje, gdy tylko niektóre złamania regulaminu są egzekwowane (a przynajmniej egzekwowany w racjonalnym czasie) - wolę od tego żeby pokłócić się z Tobą o polityce zdecydowanie FB.
Futbolowo znowu == nudno, bo kibicujesz miernym drużynom z nadmiernymi aspiracjami ;)

Książki byś poczytał w autobusie częściej - Twój gust na tyle znam, że wiem przynajmniej wtedy o czym książka jest i czy warto się zabierać ;)
13-12-2010 18:42
Nadiv
   
Ocena:
0
Kopę lat, Vanderusie :)
13-12-2010 18:54
earl
   
Ocena:
0
Witaj, Vanderusie. Ile to już czasu - coś ze 2 lata jak Cię nie było.
13-12-2010 22:09
Iman
   
Ocena:
+1
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D
No i witaj z powrotem :)
13-12-2010 22:40
vanderus
   
Ocena:
0
No na chwilkę zniknąłem, ale tak łatwo mojego pyska się stąd pozbyć nie można :-)

A co do regulaminów, dyskusji i takich tam - Szczur, ty pamiętaj że ja jestem po administracji. Całe studia mnie uczyli, jak interpretować prawo, by działało właściwie (czyli tak jak administracja chce :->). A teraz jeszcze w praktyce doskonalę te umiejętności...
14-12-2010 08:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.