string(15) ""
» Blog » Sraty - pierdaty a.k.a Spotkajmy się na Constarze!
11-04-2007 18:24

Sraty - pierdaty a.k.a Spotkajmy się na Constarze!

W działach: Konwenty, Polterowanie, SHOSA, Planszówki, Niezwykłe Inicjatywy | Odsłony: 1

Dzisiaj będzie o wszystkim i o niczym. Głównie to nabrałem chęci na przetestowanie nowego okienka pisania wpisów w polteblogasku. Ale nie tylko.

 

Otóż, już niedługo Constar!/agitka mode on/ Chyba nie muszę nikomu mówić, jaki to wspaniały, nie-pow-ta-rzal-ny konwent odbędzie się już w tym miesiącu w Krakowie? Mam nadzieję, bo przecież każdy Szanujący się Fandomowiec na Constarze być musi. Inaczej środowisko wytknie go palcami i szyderczo wyśmieje. Tak więc, przybywajcie tłumnie na Constar, ale dopiero po mnie, żebym zajął jakieś dobre miejsce do spania./agitka mode off/ (dam linka do tej notki repkowi, może załapię się na bonusy z okazji promowania konwentu, hihi). Poważniej rzecz ujmując - przyjeżdżajcie na Constar - chociażby dla 5 godzin powalających punktów programu, prowadzonych przez beacona i wyżej podpisanego, z niewielką pomocą lucka oraz Puszona. Chcecie poznać prawdziwe Oblicza Cthulu? A może chcecie wiedzieć, jak usprawiedliwiać jedzenie i głupie komentarze na sesji Metagamingiem? Tudzież, chcecie sprawdzić, na ile godni jesteście stąpać po terenie najmroczniejszego konwentu wiosny w Konkursie Uberwodziarskim, lub poznać zaskakująco fajne techniki grania w RPG na Warsztacie Open Play? W końcu, możecie ujrzeć, jak przedpotopowy duet erpegowców - dinozaurów ugina się pod siłą i błyskotliwością argumentów młodych, obiecujących fandomowców podczas dyskusji Stare Dobre RPG vs. Powiew Świeżości. Do tego Constar na 100 % zaoferuje Wam możliwość obserwowania, a może i uczestniczenia (jestem bardzo uległy) w przygodach załogi U.S.S Stinky Herring, prawie-że-sztandarowego statku Floty Gwiezdnej!

Oczywiście, podobno mają być też inne atrakcje, ale te, które wypisałem, powinny Wam w zupełności wystarczyć. 

 

Zmieniając odrobinę tematykę - SHOSA żyje i ma się bardzo dobrze. Co więcej, właśnie wkracza w nową, pełną chwały erę swojego istnienia. Nieskromnie powiem, że wpadłem na geeenialny sposób rozwiązania kwestii walki, który, jak znam życie, spodoba się tylko mi i beaconowi. Ale cóż, taki żywot Młodych i Niedocenianych Tffurcuuf.

 

Niedawno skończyłem czytać zbiór opowiadań p. Lewandowskiego, Noteka 2015, który to został mi wręczony w pociągu relacji Warszawa - Kraków jako egzemplarz przeznaczony do recenzji. Tak więc, aby nie zawieść oczekiwań i dać upust twórczej wenie drzemiącej we mnie, zaczynam pisać rzeczoną recenzję, co by zgarnąć odpowiednio dużą liczbę punktów lansu. W sprawie mniej konkretnych, osobistych uczuć po lekturze - dobra rzecz, zręcznie spisana, niegłupia i, jak określił mój szanowny ojciec, "idealna do czytania w kiblu". Wierzcie mi, to duży komplement ;).

 

W Arkham (horror) doszło ostatnio do masy niebezpiecznych spotkań piątego stopnia z istotami spoza naszego wymiaru, jednakże wszyscy bezpośrednio zaangażowani w to Badacze Tajemnic praktycznie za każdym razem udaremniali plany Wielkich Przedwiecznych. Tak naprawdę tylko jeden z nich, Yig, zdołał przedostać się do miasta, jednak został poskromiony zaporowym ogniem rewolwerów, magicznymi ostrzami i spellami Monterey Jacka oraz Profesora.

Kurde, ta gra jest za łatwa :]. Muszę koniecznie obmyślić jakiś sprytny sposób na utrudnienie zmagań z zasadami gry tak, aby nie uniemożliwić totalnie zwycięstwa. Ma może ktoś jakieś pomysły / doświadczenia w tej kwestii? Byłbym wdzięczny.

Oprócz tego, wreszcie dane mi będzie zagrać w Grę o Tron. Na konwencie zawsze szkoda mi czasu, ale na szczęście kolega skorzystał z dobrodziejskich usług pewnego buntowniczego sklepu i według jego słów, najdalej w sobotę będziemy pykać. Fajny przerywnik między piątkowym koncertem lokalnej grupy punkowej a sobotnio - wieczorną imprezą z dużą ilością wsiowego disco polo i łatwych dziewcząt ;].

 


I na koniec - news z ostatniej chwili dla Zainteresowanych Kręgów - Paula stwierdziła, że na Constar nie jedzie, bo za drogo. Szkoda, nie?

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


kaduceusz
   
Ocena:
0
Eee... jakto ne jedzie? :-P
11-04-2007 19:02
beacon
   
Ocena:
0
Niech się wypcha. Nie pozna fejmusa - beacona ;p

Fajnie Urko, że wreszcie się odzywasz w naszej yo-blogosferze ;p
11-04-2007 19:14
Repek
    Sorry...
Ocena:
0
...ale ta notka mi się nie ładuje. :P

Pozdrówka
11-04-2007 19:33
Saise
   
Ocena:
0
Zapomniałeś napisać o prawdziwie wypasionej supermęskiej rozgrywce wieczorową porą w Texas Hold'ema :>
11-04-2007 19:34
memnos
   
Ocena:
0
Łe. Jak Paula nie jedzie, to ja przed Constar przedkładam maturę ;p.
11-04-2007 19:49
Urko
    No normalnie!
Ocena:
0
Nie jedzie. Wzięła, powiedziała, że "niiiieee jaaaadę", powiedziała, że za drogo i o. Ja tam nie żałuję aż tak bardzo, bo mam ją na codzień, ale rozumiem Wasz smutek :].

@repek - no jak to nie ładuje Ci się? Tak ładnie podkreśliłem i maznąłem kolorkiem czerwonym, żeby wszyscy widzieli wyraźnie. Aż przekopiuje w normalnym ASCII, żebyś się nie wykręcał :]
"/agitka mode on/ Chyba nie muszę nikomu mówić, jaki to wspaniały, nie-pow-ta-rzal-ny konwent odbędzie się już w tym miesiącu w Krakowie? Mam nadzieję, bo przecież każdy Szanujący się Fandomowiec na Constarze być musi. Inaczej środowisko wytknie go palcami i szyderczo wyśmieje. Tak więc, przybywajcie tłumnie na Constar, ale dopiero po mnie, żebym zajął jakieś dobre miejsce do spania./agitka mode off/"

@Saise - No tak, faktycznie, zapomniałem. Ale to taka vipowska, ukryta inicjatywa ;).
11-04-2007 19:52
996

Użytkownik niezarejestrowany
    No ładnie
Ocena:
0
Też niedługo taką autopromocję + CSową agitację muszę przeprowadzić.

Bardzo mi się podobają punkty programu. Szczególnie trio - metagaming, techniki i naparzanka SDRPG vs. PŚ :D

Ciekawe na ile uda mi się pojawić na nich... Szykuje się fajny ale wybitnie zaprany obowiązkami konwent...
11-04-2007 19:54
Repek
    Urko...
Ocena:
0
...nie widzę Twojego komcia. Może to przez to, że słabo się starasz i ta cała 'Paula' nie jedzie. A skoro się słabo starasz, to co mi po Twojej zajawce na blogu. Skuteczność zerowa, bo Ciebie nie liczę. I Twojego brata, jeśli będzie, też nie, bo rodzeństwo się nie kalkuluje. :P

Pozdrówka
11-04-2007 19:54
13918

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ja nie jadę bo za tanio.
11-04-2007 20:36
lucek
   
Ocena:
0
1. Pfff.
2. Będziesz mi notki edytował, bo ja nie umiem.
3. Pośpieszcie się z SHOSĄ.


l.
11-04-2007 21:49
~paula

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
beacon sam sie wypchaj :p nie ze za drogo, tylko w ogole kasy nie mam, nawet jakby za 10zł było ;p
14-04-2007 10:14

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.