string(15) ""
» Blog » Najfajniejsze pięć godzin Waszego życia*
25-04-2007 22:57

Najfajniejsze pięć godzin Waszego życia*

W działach: Konwenty | Odsłony: 0

Co ja tu się będę uzewnętrzniał - po prostu napisałem wreszcie tzw. reklamę dla naszych punktów programu na Constarze 2007. Teraz nie macie już wyjścia.

  • Jeżeli nie przyjeżdżacie - musicie żałować.
  • Jeżeli się wachaliście - właśnie dostaliście do rąk ostateczny argument.
  • Jeżeli przyjeżdżacie - wiecie już, gdzie zawitać w trakcie konwentu.

 

Błyskotliwy duet w osobach beacona i obok podpisanego, samozwańczo ogłoszeni mianem "beacon+Urko+1", mają przyjemność zaproszenia szacownych uczestników Constaru na garść dobrze zapowiadających się i potencjalnie udanych punktów programu.

Warsztaty OpenPlay - w sposób mroczny nauczymy wszystkich chętnych graczy odebrać z rąk MG władzę nad światem gry i fabułą, a prowadzącym podprogowo wmówimy, że skupianie w swoich rękach całości kompetencji w kreowaniu akcji sesji jest zbyt glamour, MTV i dedekowa Wink.

Oblicza Cthulu - sama mroczność idei, którymi chcemy się z Wami podzielić przeraża nas i sprawia, że upadłe anioły budzą się w naszych sercach. Pomimo tego, czujemy, że musimy przełamać zasłonę ciemności i wynieść na światło dnia pomysły grania w Zew Cthulu na sposób... gulp... wesoły. A to dopiero początek i drobna część bluźnierstw, jakie mamy zamiar wygłosić. 120 % mroku.

Gra wokół gry - czyli wszystko o czym słyszeliście, ale baliście się wcześniej zapytać, a co związane jest z metagrą. Omówienie wszelkiej maści aktywności niezwiązanej bezpośrednio ze scenariuszem sesji czy jej zasadami, które w dużym stopniu wpływają na sesję, stanowiąc jej integralną, a często traktowaną po macoszemu, część. Tym razem jakoś wyjątkowo bez mroku.

Konkurs na UberWodziarza - tym punktem programu wyrabiamy, przekraczamy i zostawiamy daleko z tyłu na widnokręgu normę mroku na Constarze. Przyjdź i udowodnij swojej mrocznej, udręczonej duszy, że jesteś godny dodawać przed swoją ksywką epitet "Prawdziwie Mroczny". Tylko prawdziwe, upadłe i dekadenckie dzieci mroku i WoDy mogą zwyciężyć w odwiecznej bitwie o tytuł Najmroczniejszego. Mile widziane własne kartki, długopisy i przyrządy do corpse paintingu. Jak mrok, to po całości.

Panel dyskusyjny RPG: Stare dobre vs. Powiew świeżości - buce nie mają szans. Reakcyjny duet fandomowych "dinozarłów" kontra olśniewająco przystojni oraz postępowi przedstawiciele młodej krwi polskiego środowiska erpegowego. Spodziewajcie się nisko latających wyzwisk, muk i innego typu argumentów w rzeczowej, interesującej dyskusji prowadzonej i moderowanej przez lucka, Puszona, beacona i mnie Wink.

 

*no i "Spotkajmy się na Constarze", ale to oklepane. 

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


13918

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Naprawdę muszę żałować? Gorzkie żale?
26-04-2007 07:23
Urko
    Borejko
Ocena:
0
Pierwsze wykropkowanie specjalnie z myślą o Tobie napisałem, więc tak - naprawdę musisz żałować, nie masz innej opcji. Przykro mi.
26-04-2007 20:59
lucek
   
Ocena:
0
beacon+Urko+1 - znaczy, jesteście parą gejów i jeden z Was jest w ciąży? GRATULACJE, chłopaki :* :*


l.
27-04-2007 01:25

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.