Outpost 2
string(15) ""
» Blog » Marudzenie
25-08-2006 00:28

Marudzenie

W działach: Polterowanie | Odsłony: 2

http://dnd.polter.pl/Filio,blog.html?957

Powiem wprost - od kiedy poznałem Filia od jego polterowej strony myślałem, że to zmieniony na lepsze troll z dnd.pl, który od zmiany "miejsca bytowania" stał się lepszym, łatwiejszym do zaakceptowania współuserem pewnego miejsca w sieci.
Niestety, okazało się, że o ile poziom jako taki wzrósł, to "słoma z butów wyłazi" w dalszym ciągu. Nie chcę tutaj wyciągać na wierzch brudów z innych forów, ale "rzyganie" pozostało mniej więcej takie samo.
Po lekturzy komentarzy na blogu Filia spod klawiatury Enca i Deckarda dotarł do mojej świadomości pewien fakt: a mianowicie, iż ten gość po prostu za wszelką cenę chce być zauważony. Dopuszczam nawet do siebie możliwość, że cała notka na blogu to ściema - tylko po to, aby wywołać wokół swojej osoby zamieszanie. Aby tylko mówili - nie ważne, dobrze czy źle. Z jednej strony opuszcza RPG, z drugiej strony stara się o "stołek" na Bisselu. Z jednej strony rzyga na RPG i nie zna nic bardziej upakarzającego od larpów, ale z drugiej strony jeszcze niecałe pół roku temu hucznie zapowiadał swoją obecność na Pyrkonie.

Zdaję sobie sprawę, że powyższy tekst może być odbierany jako wyjątkowo nieobiektywny i stronniczy, ale jest późno, jestem śpiący i musiałem gdzieś przelać swoje przemyślenia. No i przy okazji, dawno nie pisałem na blogu :D.

A tak zupełnie z innej beczki - już niedługo U-Bot, na który dzięki dogodnemu ułożeniu gwiazd wybieram się ;). A napisałem o tym ot tak sobie, aby przełamać ponury nastrój z pierwszej części notki i aby jakiś pozytyw był z niej zapamiętany. Howgh!
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


18

Użytkownik niezarejestrowany
    ziom
Ocena:
0
A na Imladres wdepniesz? :)
25-08-2006 00:31
memnos
   
Ocena:
0
"musiałem gdzieś przelać swoje przemyślenia"
Fajne przemyślenia - mieszanie z błockiem drugiego człowieka i próba wywołania flejma. Punkty infejma sobie nabjasz, czy jak?

(tekst z "przymróżeniem oka")
25-08-2006 00:39
Urko
    Encu...
Ocena:
0
... jasne, że wdepnę ;). Specjalnie z tego powodu zaoszczędziłem kasę na Polconie (tj. nie pojechałem na niego) i w październiku zjawiam się w Krakowie, mon ;).

memnos - z równym przymrużeniem oka odpowiem Ci "Twoja Stara!" ;)
25-08-2006 10:37
~Deckard

Użytkownik niezarejestrowany
    Czekamy, czekamy...
Ocena:
0
Disclaimer: nie mogę się tutaj logować (jeszcze).

Niom zapraszamy na Imlal - znajdzie się co nieco systemów do zagrania, piwa do wypicia i ogólnie będzie klasa-konwent :)

Memnos - z równym przymrużeniem oka: a kto zezwolił używać określenia Punktów Infejmu(a) osobom ich nie posiadającym? Jeszcze OGL nie wydałem ;)
25-08-2006 12:18
~kaduceusz [też po kryjomu :-P]

Użytkownik niezarejestrowany
    Faux pas
Ocena:
0
W kontekście tej notki myślę, Urko, ze Szalona Inicjatywa Nr Dwa może być prawdziwym.. ekhm, przeżyciem estetycznym dla fandomu :oP Takie bezinteresowne obrzucanie błockiem :->
25-08-2006 13:14
Neurocide
   
Ocena:
0
No ja myślę, że ten tekst powinien zostać zamieszczony w komentarzu na blogu Filia.
25-08-2006 13:29
Urko
    Zacznę od końca, czyli...
Ocena:
0
Neurocide - umieściłem tekst na blogu, ponieważ stanowi jakoby rozwinięcie myśli, którą chciałem przekazać w komentarzu na blogu Filia. Uznałem, że lepiej się stanie, jeżeli zamieszczę go na "swoim" poletku w Sieci. Chociaż, dzisiaj rano (bo pisałem to wczoraj/dzisiaj w nocy ;)) pomyślałem, że faktycznie, można by to wrzucić do komentarzy. Co chyba uczynię, aby faktycznie skupić "flejma" na jednym blogu.

Deckard - skoro jeszcze nie wydałeś OGL możesz memnosa pociągnąć do odpowiedzialności, co by płacił tantiemy. Niech cierpi, że odważył się wykonać atak na moją osobę w swoim komentarzu, a co!

kadu - Obrzucanie błockiem? Ja się staram, aby notka była maksymalnie ugrzeczniona, a wrodzy czytelnicy zarzucają mi atakowanie kogoś błotem. I bądź tu mądry (w każdym razie, "mondrzejszy niż galaretowaty sześcian!!!!!!" z siga Beamhita ;)).
Szalona Inicjatywa Nr Dwa - widzisz, gdyby jednak przeszła, to byłby dopiero przedsmak tego, co by się działo ;).
"Kocham zapach flejmu o poranku..." ;)
25-08-2006 15:31
~kaduceusz [nadal niezalogowany]

Użytkownik niezarejestrowany
    Kontekst
Ocena:
0
Rzeczywiście, zwracam honor, przeczytałem teraz tego Filiowego bloga. Z odpowiednim kontekstem Twoja notka nabiera rumieńców :-]
26-08-2006 12:47

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.