string(15) ""
» Blog » MŚ i Punkty
19-06-2006 23:26

MŚ i Punkty

W działach: Serdone, WoD Sesja | Odsłony: 0

Kurczę. A tak niewiele brakowało, żeby Tunezja dokopała Hiszpanom. Tak się cieszyłem jak wróciłem z dworu, że Esp dostaje baty 0:1 w 60 minucie. Ale za to Francja dostała baty (tj. remis, ale to i tak jak baty ;)). Ja akurat nie uprawiam niecnego procederu hazardu w zakładach bukmacherskich, ale co się nasłuchałem epitetów wśród obstawiających w klasie, to moje :].

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem pracami nad projektem Serdone. Zsu napisał wczoraj, że trzeba napisać jeszcze jeden artykuł, żeby zamieścić na głównej - podziałało to na mnie jak płachta na byka i nie robiłem dzisiaj nic innego, nie licząc jedzenia i szkoły. A tu Zsu nie zjawił się na GG i mój zapał poszedł trochę na marne. Shame on you, Zsu! ;). No, ale szkielet artykułu z 90 % mięśni i skóry jest gotowy, więc wysiłek nie pójdzie w las.

Dzisiaj mój Narrator rozpoczął prowadzenie preludiów do startującej już wkrótce kampanii. Na pierwszy ogień poszedł mój braciak, moja kolej w czwartek. Życzcie mi szczęścia, co by mój Mag nie skopał sobie Próby Avatara (tadam, WoD'ny mhrok pełną gębą).
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Zsu-Et-Am
   
Ocena:
0
Czego Ty wymagasz :P... Przedwieczne Zsuo spoczywało wiekami, odegnane od równie przedwiecznego komputera. Nadrabiam zaległości właśnie - i dzięki za tekst. Nie, zapał się nie zmarnuje - tego można być pewnym.
19-06-2006 23:44

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.