string(15) ""
» Blog » Debiut
15-11-2006 18:37

Debiut

W działach: Polterowanie, Niezwykłe Inicjatywy | Odsłony: 0

At last... Mój pierwszy krok w dziedzinie szeroko pojętego dziennikarstwa został wykonany. Trochę czasu upłynęło, zanim artykuł był zdatny do publikacji, poprawiany był co najmniej cztery razy, trochę nad tekstem musiałem posiedzieć, ale warto było. To naprawdę miłe uczucie widzieć swoją pracę opublikowaną w internecie, która dodatkowo przypadła do gustu co najmniej jednej osobie. Pewnie kiedyś nie będzie mnie to już tak mocno cieszyć, tym bardziej chcę wykorzystać maksymalnie radochę, którą odczuwam teraz ;).

Przy okazji okazało się, że Seji nie jest taki straszny, jak malują go wszelkie notki na blogach redakcyjnych i relacje redaktorów ;). Myślałem, że będzie gorzej - i piszę teraz ogólnie o machinie, przez którą spodziewałem się przejśc, nie o samym Sejim ;). Sądziłem, że będzie trudniej i że będę musiał dłużej czekać - a tutaj między wysłaniem arta do publikacji a dniem dzisiejszym upłynął bodajże tydzień.

Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować i wlepić mocne +1 beaconowi, kaduceuszowi i Sejiemu - za bezinteresowną, ale jednocześnie ogromną pomoc oraz cierpliwość do różnych moich potknięć ;).

Kończąc mój wywód zapowiadam - myślę już nad kolejnym artykułem ;). Kto wie, może po powrocie z Falkonu urodzi się jakiś pomysł, tak jak po Imladrisie urodził się pomysł na "Erpegową pracę domową" ;). Do przeczytania ;).
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Seji
    Drogi Urko
Ocena:
0
Relacje redaktorow? Daj nicki. Chetnie zaplace :P.

Ja chcialem napisac, ze nie bylo strasznie i w ogole, bo mase dobrej roboty wykonal Kaduceusz (przy okazji debiutujac jako redaktor tekstow). Sam zreszta widziales, ze porpawek nie bylo wiele - pare usterek jezykowych plus tak naprawde dwie kwestie merytoryczne.

Gratuluje debiutu - bardzo fajny tekst. No i czekam na nastepne :).
15-11-2006 19:04
kaduceusz
    Łooo, podwójny debiut :o]
Ocena:
0
Tydzień? Coś chyba oszukujesz to musiało być dłużej :-]

Ja także gratuluję debiutu - bardzo fajny, a co więcej użyteczny tekst.
15-11-2006 19:27
Urko
   
Ocena:
0
Relacje - no way, mam swoje zasady :]
A ile zapłacisz? :>

Duce - mówię, tydzień minął od wysłania tekstu po Twojej redakcji i moich poprawkach do Sejiego. Bo tak to faktycznie dłużej było ;).

Dzięki za pochwały i zaczynam koncepcyjne prace nad kolejnym artem.
15-11-2006 19:46
beacon
   
Ocena:
0
Gratuluję Urko debiutu. Ale nie ciesz się tak, mój tekst jest w siódmej wersji zdaje się i siedzi już chyba ze drugi miesiąc w redakcji i jakoś ostatnio za bardzo nawet nie wierzga. Ciekawe kiedy zdechnie ;p

A kiepskiej stylistyki udało się uniknąć, hmm, ciekawe jak? :P
15-11-2006 21:43
Zsu-Et-Am
   
Ocena:
0
Gratulacje ;). Tylko nie uzależnij się od rozmaitych "pierwszorazówek" :P. Jak tylko zacznę znajdywać dość czasu, żeby nawet pospać trochę dłużej niż 2-3 godziny, przeczytam i skomentuję ;). Na razie musiałem ograniczyć się do przejrzenia...

Olimpiady są zue. I powodzenia nad nowym tekstem, oby więcej i częściej ;).
16-11-2006 22:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.