string(15) ""
» Blog » Co Wy wiecie o flejmie?
25-08-2006 16:06

Co Wy wiecie o flejmie?

W działach: Polterowanie | Odsłony: 0

UWAGA! Linki zamieszczone poniżej mogą prowadzić do stron, które zawierają słowa będące powszechnie uznawane za wulgarne. Zostaliście ostrzeżeni ;).

No właśnie. Sądzicie, że to, co dzieje się na blogu Filia to flejm? Że na forum Poltera zdarzają się mocne flejmy?

W sieci jest sobie pewna strona, będąca "portalem regionalnym". Oprócz newsów z obszaru byłego województwa konińskiego (w którym do reformy administracyjnej mieszkałem) znajduje się tam także czat i forum.

Forum konin.lm.pl jest forum, gdzie nie wiadomo nic ani o administracji, ani moderatorach. Tj. istnieją, bo ktoś cyklicznie przenosi stare tematy do archiwum i od czasu do czasu coś "zmoderuje", ale jest to raczej margines, który naprawdę trudno dostrzec. Prym wiedzie podforum mojego miasta (link) , na którym poziom naprawdę leży i kwiczy.

A teraz o tamtejszych flejmach - tam userzy potrafią się pokłócić (chociaż to małe słowo) o dosłownie wszystko, łącznie z tym, kto idzie do jakiej klasy w naszym LO. Zakładanie tematów mających na celu oczernianie i obrażanie się nawzajem przez ludzi, przeważnie młodych, jest nagminne. Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale w głowie kołacze mi myśl o pobiciu się dwóch gości, którzy wpierw nawrzucali sobie na forum (nie mówiąc o groźbach, które tam to normalka).

Jeżeli będzie wam się chciało poszperać (nie polecam dla ogółu), to na pewno znajdziecie wiele takich "kfiatków" - a ja zapodam tylko małym przykładem.

I teraz odpowiedzcie na pytanie - co Wy wiecie o prawdziwym flejmie? ;)

PS. Znalazłem jeszcze coś.

PS 2. Dzisiaj miało być kulturalnie, o książce jakieś albo coś w tym stylu, ale mnie naszła wena na "pochwalenie" się :P.
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


bukins
   
Ocena:
0
A słyszaleś może sprawę o bytowskim komorniku, który zaskarżył do sądu "forumowiczów"? Owy komornik wniósł pozew o zniesławienie i bojaźń o swe życie.

Forum wyglądało podobnie jak to z Konina, ale po tej aferze, wprowadzono rejestrację i moderatorów.

Hahaha! I co wy Wiecie o flejmie? :P
25-08-2006 17:30
Urko
   
Ocena:
0
O tym bytomskim komorniku nie słyszałem, a szkoda ;), bo sprawa wygląda na najradykalniejszą formę flejmu.

U "nas" (że pozwolę sobie użyć takiego skrótu myślowego) była podobna sprawa, chociaż trochę mniejszego kalibru, w związku z obrażaniem nauczycieli przez uczniów na łamach forum. Ale nikt nikomu procesu nie wytoczył, skończyło się na zapowiedziach tych nauczycieli (w czasie lekcji), że jeżeli to się nie skończy, zaczną prosić, via odpowiedni organy ścigania, o IP delikwentów. Po tym fakcie trochę obrażanie (nauczycieli) osłabło.

I to są własnie flejmy, co się zowią ;).
25-08-2006 18:29
memnos
   
Ocena:
0
Co Wy wiecie o flejmie ;-)?

Flejm powoli przeradza się w tradycje w naszym pięknym kraju. Flejmują już nawet ludzie u tzw. "koryta", flejm pomaga nawet do tego "koryta" się dopchać. Ot np. w tym wypadku.

A ten siwiejący pan z wąsem na zdjęciu to mój nauczyciel gieografii. Nie wiedziałem że taki z niego śledczy :>.
25-08-2006 19:15
Urko
    Flejm...
Ocena:
0
... jako nowa świecka tradycja w naszym kraju! Przykład idzie z góry ;).
25-08-2006 23:38
Qball
   
Ocena:
0
Jak chcecie zobaczyć flejmy to wejdźcie na www.cable.prv.pl. To jest dopiero jazda:).
25-08-2006 23:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.