» Blog » Deadlands Noir
24-05-2012 15:05

Deadlands Noir

W działach: RPG | Odsłony: 6

Deadlands Noir
Shane Hensley zbiera przedpłaty na Deadlands Noir jeszcze przez 21 dni, do 14 czerwca.

Już od dolara wzwyż wszyscy otrzymują nagrane słuchowisko, które jeszcze przez te 20 dni można przesłuchać tu, na podstronie projektu:

http://www.kickstarter.com/projects/545820095/deadlands-noir

Pojawiła się nowa oferta: jeśli od tej chwili znajdzie się jeszcze pięciu wspierających, to każdy, kto rzucił przynajmniej 8$ otrzyma:

-soundtrack w wersji elektronicznej, skomponowany specjalnie dla DL:N

-plaskacze z postaciami

-PDF ze specjalnym, rozbudowanym dziennikiem postaci (o ile się orientuje, to ma być coś w stylu Kartusza Bohatera, tylko lepsze).

-,,The Old Absinthe Blues": czyli przygodę wprowadzającą.

-I główną atrakcję pakietu ośmiodolarowego: pakiet Groszowych Powieści w PDF.

Za 20 dolarów otrzymasz PDF gry plus wszystko wyżej, 50$ daje jeszcze wydrukowany podręcznik, przy 75 dolarach jest on podpisany i ma indywidualny numer, a przyjdzie do ciebie ze specjalną talią kart i kompletem kości w klimatach settingu.

100 dolarów daje dodatkowo ceramiczne sztony pokerowe, stworzone specjalnie na potrzeby gry. 125$ to jeszcze mapa i luksusowy ekran mistrza gry. Poza tym, twoje nazwisko znajdzie się w książce.

Przy 150 dolarach wyślą ci jeszcze fałszywą licencje prywatnego detektywa wraz z odznaką.

Za tysiąc dolarów możesz zostać bohaterem powieści groszowej, albo pełnowymiarowego obrazu-ilustracji. Reszta nagród zeszła w pierwszych dniach-dało się zostać nawet burmistrzem Nowego Orleanu, czyli kluczową postacią settingu.

Jeśli dociągną do 50 tys. (na razie ponad 49, więc spodziewam się tego przed wieczorem) to wszyscy którzy dali więcej niż 150$ otrzymają 5 figurek, w tym tę przedstawiającą Stone'a.

W tej beczce miodu znają się jeszcze trzy łyżki dziegciu:

-cena (nie dotyczy zigzaka)

-to, że do przedmiotów materialnych musimy dorzucić 20$ kosztów, w ramach przesyłki zagranicznej(pewnie wciąż nie dotyczy zigzaka)

-polityka kickstarter.com, gdzie zbierane są fundusze-korzysta ono z amerykańskiego serwisu Amazon Payments z którego (o ile dobrze zrozumiałem) nie da się korzystać nie mieszkając na stałe w Stanach Zjednoczonych. Jeśli któś zna sposób na obejście tego ograniczenia, to czekam na informacje, bo zestaw za 75 dolarów wygląda niesamowicie kusząco.
2
Notka polecana przez: Drachu, Repek
Poleć innym tę notkę

Komentarze


KFC
   
Ocena:
0
http://polter.pl/KFC,blog.html?139 21

Chociaż nie aktualizuję, o nowe rzeczy więc pewnie się przyda - a co do Amazona i Ameryki to raczej chodzi o sprzedających, kupujący raczej nie powinni mieć problemów z dostaniem swoich egzemplarzy,
24-05-2012 15:06
Szary Kocur
   
Ocena:
0
Tak, wiem i pamiętam. Ale chciałem donieść o tym wiadrze dodatkowego sprzętu, który ludzie mogą skombinować już za trzydzieści złotych. O ile zdołają zarejestrować się za pomocą amerykańskiego prawa jazdy.
24-05-2012 15:13
KFC
   
Ocena:
0
ale jaki jest problem? Po co jakieś prawa jazdy cuda?
24-05-2012 15:15
Szary Kocur
   
Ocena:
0
Wchodzę na Kickstartera, loguję się, wybieram nagrodę. Przenosi mnie na stronę Amazon Payments. Tam loguję się za pomocą konta Amazon.com. I do wyboru mam kolejne stany USA, których nie da się zmienić na nic innego. Wszędzie gdzie sprawdzałem, dowiadywałem się, że usługa ta jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Jedną z metod podłączania konta do AP jest podanie numeru prawa jazdy(amerykańskiego). Ludzie z administracji Kickstartera wysłali mi automatycznie wygenerowaną odpowiedź z której nic nie wynikało.
24-05-2012 15:22
Sethariel
   
Ocena:
+1
Hej!

Wsparłem już kilka rzeczy na Kickstarterze. Nie ma żadnych problemów z Amazon Payments. Sprawdź jeszcze raz dokładnie, czy czegoś źle nie klikałeś.
24-05-2012 15:51
KFC
   
Ocena:
0
Nie wiem, ja mam konto na amazonie i podpiętą do niego kartę kredytową i nie mam żadnego problemu - może spróbuj konto po prostu na amazon.com założyć i potem na AP się logować.
24-05-2012 15:53
Zuhar
   
Ocena:
0
Nie do końca chwytam. Masz konto na Amazonie? Masz do niego podpiętą kartę kredytową (może być ta wirtualna z mBanku)? Zatwierdzasz zgodę na płatność określoną kartą i tyle. przynajmniej ja tak robię,a parę rzeczy już z Kickstartera (choć akurat w wersjach elektronicznych) wyjąłem.
24-05-2012 15:56
nimdil
   
Ocena:
0
Odnośnie jednej z beczek: kontaktowałem się z Shanem i powiedział że jakby kilku wspierających użytkowników chciało dostać Noir na jeden adres paczki to będzie taniej. Kolega i ja jesteśmy niemal zdecydowani - Warszawa - więc sprawa jest do dogadania. Shane potwierdził, że wyjdzie na pewno mniej niż 20$ / paczki w takim wypadku.
24-05-2012 17:00
Drachu
   
Ocena:
0
Okejos, pytanie może głupie, ale potrzebne (mi).

Kupiłem kilka pdfów, ale jak dotąd korzystałem z dolarowego konta mojego staruszka - a to niewygodne dla mnie (i znów jest w rejsie poza tym). Moje własne konto złotówkowe - no o ile dobrze zrozumiałem, to za przelew walutowy zapłacę prowizję niemal podwajającą wartość przelewu (bodaj 6 dyszek, jak ostatnio zerkałem).

A zatem kredytówka - kurcze długo się przed tym wzbraniałem, ale trudno.
Ale pytanie jest takie - jeśli mam kredytówkę (choćby i tą z mBanku) to jaką prowizję pobiera bank za przelew w innej walucie? Tyż jakąś dużą?
24-05-2012 17:34
Sethariel
   
Ocena:
+1
@Drachu

Nie wiem jak jest z typowymi kredytówkami, ale ja korzystając ze swojej karty płatniczo-bankomatowej (Bank Millennium) nie płaciłem żadnej prowizji.
24-05-2012 18:13
Nadiv
   
Ocena:
+1
@Drachu

Od transakcji dokonywanych w sklepach zwykłych i internetowych, banki co do zasady nie pobierają prowizji (niezależnie od waluty). Nie dotyczy to jednak przelewów (w WBK pobierają w tym wypadku 2% wartości transakcji, min. 5 zł) i wypłat z bankomatów.
24-05-2012 19:52
KFC
   
Ocena:
0
Ja też nie mam kredytówki, z karty płatniczej nie pobierało mi żadnej prowizji i praktycznie leci po kursie usd z googla, więc się opłaca jako tako. A co do przelewów - to nie jest przelew typowo tylko transakcja kartą więc odpadają jakieś swifty, prowizje, przewalutowania i inne cuda.
Ale zawsze warto sprawdzić cennik/regulamin banku (czy odpowiedniej karty) ;)

a poza tym bodaj do AP możesz dodać konta tylko amerykańskie (przelew) więc dla płatności z zagranicy pozostaje tylko możliwość płacenia jedynie kartą o ile się nie mylę.
24-05-2012 23:40
Szary Kocur
   
Ocena:
0
Na wspólną wysyłkę do Warszawy piszę się z wielką chęcią.

Dzięki za te informacje. Postaram się pogadać z pomocą w BZWBK i dowiedzieć się jak mogę to wszystko załatwić.
25-05-2012 00:37
Zuhar
   
Ocena:
0
@Drachu - nie zauważyłem prowizji. Kurs też nie wyglądał mi na zdzierczy (nie odbiegał jakoś znacząco od NBP). Ogólnie moim zdaniem warto.
25-05-2012 08:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.