Blog

Wyświetlono rezultaty 11-20 z 27.

Polecanka muzyczna Deadlands

08-12-2010 12:36
15
Komentarze: 8
Polecanka muzyczna Deadlands
Tak mnie ostatnio naszło po wpisie Malaggara na Deadlandsy i klimaty okołowesternowe. Podejdźmy do sprawy muzycznie i klasykami. DL to kanciarze i karciarze, rewolwerowcy, pastuchy i tak dalej. Zajmijmy się dzisiaj kanciarzami i karciarzami. The Gambler - ktoś to jeszcze pamięta? ;] Dwie wersje: Kenny Rogers: http://www.youtube.com/watch?v=8tSo4IICBTY&feature=related Johny Cash: http://www.youtube.com/watch?v=KzyL0hBboYU&feature=related Lubię obie, chociaż Casha podchodzi mi trochę bardziej (sam nie wiem czemu, coś w jego głosie zapewne). Myślę, że ta polecanka trafi zarówno do fanów C...

Stary Świat może być Twój...

18-12-2009 13:38
3
Komentarze: 16
Stary Świat może być Twój...
...za jedyne 220 plus koszty wysyłki, bowiem na tyle wyceniłem podstawkę do nowego Warhammera. Uwaga! Ten wpis to reklama wymieszana z refleksją! Kupiłem, przeczytałem, sam system bardzo mi przypadł do gustu, ale zupełnie odrzuciła mnie polityka FFG odnośnie jego rozwoju. Dlatego też stwierdziłem, że jest to ostatnia chwila, w której mogę uciec tej machinie marketingowej... później, jak się wkręcę, nie będzie odwrotu. A dużo konceptów nowego Młota Wojennego wkręca i nie pozwala uciec. Tak więc, z chęcią oddam w dobre ręce. ;]

Trudne początki powrotu do długich włosów.

22-05-2009 13:04
10
Komentarze: 19
W działach: Narzekanie
Trudne początki powrotu do długich włosów.
Zetnie człowiek włosy, bo miał jakiś durny pomysł (czasami wkurza, gdy wołają za wami na ulicy: "Mamo, Jezus!"), a potem łapie psychozy próbując coś zrobić z rosnącymi batami o długości "bliżej nieokreślonej" (to taka długość, z którą zawsze wygląda się debilnie, bez względu na ilość zabiegów mających temu przeciwdziałać). Rada wujka Stinga - nie ścinajcie włosów. Ścięcie włosów boli przez całe życie!

Co dalej?

28-08-2007 22:57
0
Komentarze: 3
Co dalej?
Wcześniej Ajfel rozpaczał, co robić po sprzedaniu podręczników. Długi spłacił, za reszte żył jako-tako. Niestety, dzisiaj przejadł ostatnią 1/3 Księgii Potworów. Starczyło na Żywca, Jogusia i smakowitego owocka. A od jutra ocet i suchy chleb. Łącze się z Ajfel w bólu (brzucha :P).

Rozpacz erpegowca

16-08-2007 11:38
0
Komentarze: 7
Rozpacz erpegowca
Cóż, ciężkie czasy na Ajfla nadeszły i zmusiły go do sprzedania skarbu jego kolekcji. Podręczniki do AD&D 3.0, bo o nich tutaj mowa, służyły lubelskiemu fejmusowi przez lata i niejeden dżem z nich po sesji ściekał. Teraz, gdy nałogi dały o sobie znać Ajfel postanowił sprzedać ostatnią rzecz mu drogą (zostawił sobie tylko krokodylka Schnapiego, z którym lubi się kąpać) i pospłacać długi. Rozpacz jednak pozostała. Pamiętajcie - zażywasz, przegrywasz! Niech to będzie dla was przestrogą!

Co się stało z naszą klasą?

03-05-2007 23:40
2
Komentarze: 13
Co się stało z naszą klasą?
Nadchodzi taki dzień w życiu każdego z nas, że w pewien sposób tracimy ideały. Zaczynamy zauważać, że lata wyrzeczeń i straconych okazji palą niczym ogień piekielny. Wtedy rodzi się w nas bunt, irracjonalne odrzucenie starych wzorców...potrzeba zmiany. Żucho, jeden z najlepszych MG Zewu Cthulhu, człowiek, który w nocy o północy obudzony byłby w stanie wyrecytować Necronomicon. Człowiek instytucja polskiego fandomu. Jeden z najlepszych znawców prozy Lovecrafta w Polsce. Wreszcie osoba, którą mógłbym nazwać swoim przyjacielem. Ten właśnie Żuc...

Finał konkursu Earthdawnowego Dragon 2007

22-04-2007 21:32
0
Komentarze: 4
Finał konkursu Earthdawnowego Dragon 2007
Najbardziej oblegany konkurs na tegorocznym Dragonie. 37 uczestników vs. jeden Ajfel, który poradził sobie jak na pro i fejmusa przystało. Siłą swojej osobowości opanował salę i zadawał pytania aż wyłoniła się trójka finalistów.Mile połechtany tym, że udało mi się dostać do top 3, zostałem zniszczony pytaniamy z dupy i okolic, a Total i Tomek rozwalali je w 3 sekundy. Jednak było miło. Zobaczyłem jak mało wiek o ED i jak dużo muszę jeszcze poczytać.Pozdro chłopaki i dzięki za świetną walkę!

Prowokacja czy deklaracja?

22-04-2007 21:28
0
Komentarze: 4
Prowokacja czy deklaracja?
Zdjęcie z drzwi liceum, w którym odbywał się Dragon 2007.

Założyłem firmę

18-04-2007 21:41
0
Komentarze: 11
Założyłem firmę
Dowiedziałem się o tym odbierając książkę do recenzji z Replikatora. Cóż, Draker ma dobre źródła informacji. Myślałem, że nikt jeszcze o tym nie wie. :)

Drogi Pamiętniku

11-04-2007 13:11
0
Komentarze: 9
Drogi Pamiętniku
Wczoraj w Cytadeli spotkałem jednego z największych fejmusów IV RPGowej RP, Matiego, redaktora wydawnictwa Portal. Jako zwykły leszczyk podszedłem i zapytałem czy może dać mi autograf. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że to bardzo miły i towarzyski człowiek. Więcej - zrobiliśmy sobie nawet zdjęcie. To z pewnością był udany dzień.