string(15) ""
» Blog » mackobzdurka
29-12-2011 21:05

mackobzdurka

W działach: cthulhu, rpg, bzdury | Odsłony: 5

Jeszcze nie jest za późno. Mam nadzieję, że ktoś zdoła przeczytać ten wpis zanim zostanie usunięty. Oni są wszędzie. Jeszcze nie jest za późno, jest jeszcze szansa, by to wszystko zatrzymać, prawie 48 godzin, zanim zegar wybije zero obwieszczając koniec świata jaki znamy.

Oczywiście, możesz potraktować te słowa jako rojenia szaleńca, możesz wyłączyć przeglądarkę, wrócić do swojego życia. Masz jeszcze niecałe 48 godzin aby nim się nacieszyć. Zapytaj jednak sam siebie dlaczego mimo kryzysu, prezydent miasta decyduje się na tak huczną imprezę? Czy aby tatułaż nad pępkiem, który jakiś czas temu uchwycił pewien papparazi to tylko niewinna ozdoba? Dlaczego ten sam fotoreporter spadł w ten sam wieczór z estakady, a tabloid, któremu sprzedał zdjęcia nigdy ich nie opublikował? W jakim tak na prawdę języku śpiewa Zmierzchpower, gwiazda - niech będą przeklęte - wieczoru? Czy profesor mający przetłumaczyć ich teksty dla Twojego Dziennika na prawdę zmarł na atak serca? Dlaczego policja nic nie robi w sprawie wizyt, jakie właścicielom sklepów i lokali składają napakowane testosteronem ponure typy? Co tak naprawdę zawiera rozwożony jednakowymi furgonetkami alkohol, którego wprowadzenie do obiegu wymuszają? Kto stoi za fundacją rozdającą po klubach i galeriach handlowych antykoncepcyjne plastry? Dlaczego jej cichym sponsorem jest telwizja mająca transmitować całą imprezę. Co tak na prawdę oznacza skrót HD, kto dopłacał do przedświątecznych promocji telewizorów wyposażonych w tę testowaną już w Wietnamie technologię? Wreszcie, dlaczego nikt mi nie wierzy, że maszyny do robienia dymu przewieziono z tajnego kompleksu pod Legnicą, a rolnikom którym na trasie przejazdu pozdychało bydło zatkano usta nibyunijnymi odszkodowaniami?
Muszę kończyć. Ich wpływy sięgają wszędzie, niczym macki plugawego koszmaru, którego pragną w swym szaleństwie przebudzić. Za niecałe 48 godzin, gdy zegar wybije zero.

Pracownik kawiarenki internetowej odkłada telefon trzęsącymi się dłońmi, patrzy prosto na mnie. Jeszcze nie-pkj fewfj]efw

Komentarze


dzemeuksis
   
Ocena:
0
A świstak siedzi i zawija to w te sreberka...
29-12-2011 21:47
ivilboy
   
Ocena:
+1
Słabe to jak kręgosłup emerytowanego rugbysty.
29-12-2011 23:12
    Wake Up !
Ocena:
0
Ocknij się! To Polter tu posty kasuje się w kilkadziesiąt sekund. Nie godzin.
29-12-2011 23:48
~JvT

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ale zdjęcie tekstu pochwalającego breivika wymagało interwencji Michała Radomiła Wiśniewskiego u naczelnego poltera
30-12-2011 00:55
Cubuk
   
Ocena:
0
[*]
30-12-2011 19:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.