Blog - szkice

Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.

DitV: Thursday's Rock

16-02-2015 18:59
1
Komentarze: 6
W działach: rpg, scenariusze, szkice, ditv
Dziś coś z zupełnie innej beczki, a mianowicie mały okołotłustoczwartkowy szkicyk dla Psów w Winnicy.   Psy odwiedzają małą osadę położoną w pobliżu malowniczej skały. Właśnie dzisiaj ma odbyć się tu doroczne święto upamiętniające założenie miasteczka. Wedle tradycji w tym dniu gospodynie przygotowują wspólnie pyszne pączki dla całej wspólnoty. Owszem ciasto dojrzewa już w ogromnej, zakrytej kadzi w świetlicy Domu Spotkań. Ale zamiast szykować się do uroczystości mieszkańcy miasteczka rozpoczynają właśnie poszukiwania dwóch zaginionych kobiet - siostry Rebeki, żony miejscowego Opiekuna,...

Dzień Zwycięstwa - scenariusz

07-01-2014 14:28
5
Komentarze: 7
W działach: rpg, gamedesign, szkice
Długo zastanawiałem się, co napisać na karczmarzowy konkurs świąteczny. Dwa rozgrzebane szkice mniej lub bardziej fantasy pozostaną jednak w tym stanie na dysku, a ja chciałbym zaproponować coś z zupełnie innej beczki. Scenariusz został przeniesiony na blog grynarracyjne.pl.

Olcha - listopadowa minigra

14-11-2013 01:44
7
Komentarze: 6
W działach: rpg, gamedesign, szkice
Olcha - listopadowa minigra
Dziś coś z zupełnie innej beczki, a mianowicie kolejny szkicyk listopadowej mini gry fabularnej w przerwie w zamulaniu przy wikingach. Znajdziecie ją na blogu o grach rpg inaczej.

Shadowrunronins - pierwszy scenariusz

04-06-2013 22:47
4
Komentarze: 5
W działach: rpg, szkice, bzdury
Komplet materiałów do Shadowrunronins znajdziecie na moim blogu grynarracyjne.pl.