» Blog » Schlammhammer - kolejny krok
18-09-2012 14:43

Schlammhammer - kolejny krok

W działach: Schlammhammer, gamedesign | Odsłony: 35

Kolejny krok - napisałem dawno temu tekst piosenki pod takim tytułem, dał tytuł całej płycie, po której jeden z wielu garażowych zespolików stał się zespołem.

Schlammhammer - napisałem niedawno gierkę pod tym tytułem. Całą, kompletną, uważam, że niezłą. Kolejną, na kolejny konkurs, tym razem Rzut na Inicjatywę. Kolejną, z którą długo zastanawiałem się co robić dalej.

Pierwszą co do której się zdecydowałem.

Pierwszą z którą chcę pójść krok naprzód, ponad zapodanie PDFki.

Dopracować. Dopieścić.

Wydać.

Normalnie, legalnie, w princie.

Półkomercyjnie.

W związku z tym poszukuję testerów. Osób, które zagrają w Schlammhammera takiego jaki jest, podzielą się uwagami, które pozwolą uczynić go lepszym.

Nie musisz mieć niewiadomo jakiego doświadczenia. Nieważne w co, jak długo i jak grasz. Ważne, abyś mogła/mógł poświęcić conajmniej sesję na wypróbowanie Schlammhammera.

Zainteresowanych zapraszam po więcej szczegółów na grynarracyjne.pl

Tak, to jest oficjalne, zupełnie poważne, zaproszenie.

Zespół gra do dziś.

Testy Schlammhammera to dopiero początek.

Koleny krok.

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
jak sie czujesz wyczyszczony przez drona z gownej ??
20-09-2012 16:10
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dobrze, że PPPP zostawił furtkę dla tyld, bo przecież odkąd wśród władz zapanował femterror nie można normalnie wyrazić swojego zdania.
Swoją drogą, czy redakcja nie widzi, że wpuszczanie na poltera ekstremalnych i kontrowersyjnych tematów kończy się czystkami i masakrami ludzi wyrażających oburzenie? Jeśli ktoś prowokuje flejmy i zachęca do trollowania, a karze się wszystkich dookoła, to coś jest nie tak.
Jeśli redakcja ma problem z banem dla prowokatorów (a prowokacje podchodzą pod trolling) bo się boi opinii "seksistowskich świń co wykopały z Poltera za feminizm" to propnuję znaleźć sobie inny powód. Właśnie związany z prewencją przed trollowaniem. Jeśli zaś powody, dla których selektywnie przymyka się oko na sianie ideologii na apolitycznym portalu hobbystycznym są oparte np na sympatiach i kolesiostwie, to czy możemy mówić o profesjonalnym portalu?
Wszyscy wiedzieli jakie będą reakcje na wpisy Petry. Czemu więc redakcja dopuściła się ich publikacji, wiedząc że trzeba będzie karać użytkowników, którzy chcą się wybowiedzieć w kontrowersyjnej materii, teraz już oficjalnie baitowanej przez redakcję?
Wygląda to tak, że największy troll na Poltergeiście to sama moderacja, która pomimo zdawania sobie sprawy z konsekwencji (to w końcu nie pierwszy raz, gdy ww. użytkowniczka antagonizuje społeczność) nie widzi problemu w publikacji ideologicznie nacechowanych manifestów ograniczając się jedynie do czystek wśród opozycji przy pomocy warnów i banów. A prościej i czyściej byłoby usunąć ideologię z Poltera. Wraz z jej siewcami.

Postulat: ban dla Petry Bootman za prowokowanie i antagonizowanie społeczności serwisu, wciskanie ideologii do hobbystycznego serwisu i trollowanie.

Jeśli zgadzasz się z tezami tego komcia, przekopiuj go i wklej do swojej notki lub swojego komcia.
28-09-2012 14:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.